لانگ بیچ گردشگری اقتصاد نامشخص باقی مانده است حتی به هتل ها می تواند خوش آمدید مسافران

آخرین دور از reopenings آمد به ساحل طولانی در جمعه 12 ژوئن به عنوان بسته شدن سفارشات برای کشت از کسب و کار و امکانات برداشته شد.

کسب و کار است که می تواند یک بار دیگر استقبال مشتریان — که بسته شد از ماه مارس برای جلوگیری از گسترش بیشتر این coronavirus — شامل مراکز تناسب اندام, روز, اردوگاه, موزه ها و گالری ها و هتل ها, در میان دیگران. اما در بلند مدت یک شهر که اقتصاد به شدت وابسته به گردشگری و هتل ها ممکن است تاثیرگذار ترین از همه آنها را.

  • غارتگران وارد یک فروشگاه در پیک پس از یک زندگی موضوع اعتراض به ارمغان آورد هزاران نفر به خیابان های ساحل طولانی در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • یک زندگی موضوع اعتراض به ارمغان آورد هزاران نفر به خیابان های ساحل طولانی در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • یک زندگی موضوع اعتراض به ارمغان آورد هزاران نفر به خیابان های ساحل طولانی در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • یک زندگی موضوع اعتراض به ارمغان آورد هزاران نفر به خیابان های ساحل طولانی در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • یک زندگی موضوع اعتراض به ارمغان آورد هزاران نفر به خیابان های ساحل طولانی در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • یک افسر هدف لاستیک گلوله تفنگ در تظاهرات پس از یک زندگی موضوع اعتراض به ارمغان آورد هزاران نفر به خیابان های ساحل طولانی در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • یک زن و شوهر ایستاده چهره به چهره با ماموران پلیس در جریان اعتراض در مرکز شهر لانگ بیچ در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

در حالی که هتل ها شده اند قادر به باز باقی می ماند در طول اقامت در خانه سفارش آنها مجاز به ارائه مسکن برای اوقات فراغت مسافران است. اما اصلاحات به ساحل طولانی را در روز جمعه تغییر است.

این هنوز مشخص نیست هر چند رهبران صنعت روز جمعه گفت چه مدت آن را به بخش هتل به گزاف گویی.

در حالی که آن را قطعا کمک به اقتصاد محلی — که دیدم 16-نقطه پرش در نرخ بیکاری از 4.6 درصد در ماه مارس به 20.6 درصد در ماه آوریل با توجه به Kleinhenz اقتصاد — این حرکت خواهد بود تا از یک درمان تمام.

“این رفتن به ما کمک کند” استیو Goodling, رئيس جمهور و مدیر عامل منطقه لانگ بیچ کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر گفت: “اما ما هنوز نیاز ما کنوانسیون کسب و کار را به ما بازگشت به جایی که ما بودند. اما در این نقطه, آن کمک خواهد کرد که ایجاد برخی از مشاغل مردم بازگشت به کار و در واقع آوردن بازدید کننده به مرکز شهر و به ما فرودگاه منطقه است.”

این معلوم نیست که دولت ممکن است اجازه می دهد در مقیاس بزرگ اجتماعات مانند کنوانسیون را از سر گرفت.

Goodling تخمین زده است که نرخ اشغال هتل در سراسر ساحل طولانی باید ماند بین 15% و 20% در طول بیماری همه گیر. با اوقات فراغت مهمان مجاز به هتل او تخمین زده است که شماره می تواند به رشد 50% در طول هفته و در تعطیلات آخر هفته بالاتر از آن است,” او گفت:.

در حال حاضر مدیران هتل گفت: قادر بودن به استقبال گردشگران است که یک گام در مسیر درست است.

“ما انتظار درب-busters کسب و کار مانند ما انجام شد قبل از COVID” گفت: عمران احمد که مدیریت ساحل طولانی ماریوت فقط در شرق فرودگاه لانگ بیچ. “ما انتظار دارند که آن را به طور تدریجی و ما در واقع امیدوار است که آن را برای رفتن به تدریجی از آنجا که ما در حال یادگیری حرکت می کنیم روز به روز.”

به دلیل همه گیر احمد تا به حال کردند برخی از اعضای هیات و برش کامل-تایمر به صورت پاره وقت ساعت. فقط داشتن توانایی برای گردشگران برای رزرو اتاق در حال حاضر اجازه داده او را به حرکت برخی از کارکنان به صورت تمام وقت, او گفت:.

“ما نیاز 30-به-40 کارکنان از جمله آشپز bartenders, سرآشپزها, سرور و مهماندار,” او گفت: “بنابراین این موقعیت در حال رفتن به سمت راست آمده است.”

و در میان همه گیر خانهدار نیز کلیدی است.

احمد گفت: این هتل دارای تغییر برخی از شیوه های خود را به اطمینان حاصل شود که امکانات همچنان به عنوان تمیز و مقادیر به عنوان امکان پذیر است. یک مثال این است که هنگامی که یک مهمان چک کردن اتاق نمی تواند برای رزرو حداقل 24 ساعت دیگر اجازه می دهد تا برای اتاق به fogged با مواد ضد عفونی کننده قبل از اعضای هیات رفتن و تمیز کردن همه چیز با دست.

به عنوان خواهد شد که برای پر کردن آن شغل ویکتور سانچز — مدیر لانگ بیچ ائتلاف برای شغل خوب و سالم جامعه گفت: او خوشحالم بلند, ساحل, شورای شهرستان در حال حاضر در زمان اقدام برای اطمینان از افرادی که گذاشته شد یا furloughed خواهد بود اولویت بندی برای rehire.

اما او گفت هنوز هم وجود دارد بیشتر کار جلوتر به مطمئن شوید که هتل ها به دنبال از طریق با آن مورد نیاز است.

“این یک چیز را به نفع خود می شود و قادر به ارائه این حمایت و پادمان” او گفت:. “آن را به دیگری برای اطمینان از اجرای وجود دارد تا مطمئن شوید که هتل های در حال انجام آنچه آنها نیاز به انجام به کارگران بازگشت به کار و به مطمئن شوید که امکانات خود را به عنوان پاک که ممکن است.”

و وقتی که می آید به پاکیزگی هر کس درگیر در بخش هتل به نظر می رسد در توافق که دوباره بجای اول برگشتن از گردشگری را به شدت بستگی به چگونه امن مسافران احساس. اگر هتل ها فراهم نمی تمیز به اندازه کافی محیط گردشگران نخواهد آمد.

“هتل ها می توانند کارگران خود را به مطمئن شوید که هتل ها به عنوان پاک که ممکن است” سانچز گفت: “است که یک استاندارد است که کمک می کند تا به ساخت اعتماد با گردشگران است.”

هنوز حتی به عنوان هتل های قرار دادن دقیق تر تمیز کردن سیاست ها در محل و شروع به استخدام دوباره کارگران, آینده نامشخص باقی مانده است.

“در حال حاضر ما می بینیم یک نور در انتهای تونل, اما اگر شما از من همین سوال را پرسید آخرین هفته یا دو هفته قبل از من گفت:” ما نمی دانیم. این یک تونل تاریک در مقابل ما'” احمد گفت. “وجود دارد بسیاری از ابهام. هیچ وضوح در هر چیزی در این نقطه است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im