ساحل طولانی کشاورزان و بازرگانان بانک اهدا مجسمه برنز به گورستان گروه

کشاورزان و بازرگانان بانک اهدا خواهد شد یک مجسمه برنز توسط هنرمند Richard H. الیس به چمن جنگل یادبود-پارک ها و سردخانه بانک اعلام کرده است.

این مجسمه از دو پدر و مادر دو کودک و یک سگ که الیس تکمیل شده در سال 1977 — در F&M بانک لیکوود شعبه بود اما قرار به حذف به عنوان بخشی از جریان نوسازی وجود دارد. به جای, جنگل, چمن, که در عمل چندین گورستان در سراسر جنوب کالیفرنیا و یک موزه در گلندیل را مجسمه سازی که مقامات به نام بخش مهمی از جنوب کالیفرنیا میراث هنری.

یک مکان جدید برای مجسمه سازی نشده است است.

“این برای ما مهم بود که ما حفظ فرهنگی و هنری میراث فرهنگی از این قطعات است.” دانیل واکر مدیر عامل شرکت کشاورزان و بازرگانان بانک که مقر آن در لانگ بیچ در بیانیه ای گفت. “جنگل چمن دارای سابقه ای غنی از نمایش و حفظ مجسمه سازی, و ما خوشحال به کمک یک قطعه از تاریخ را به مجموعه خود را برای نسل های برای لذت بردن است.”

الیس است که دو بار برنده جایزه معتبر د رم و یاران انجام داده است ده ها تن از کمیسیون برای سایت.

هنگامی که خانواده تندیس می شود از حذف لیکوود سایت یک هنر مرمت تیم را تعمیر جزئی در شکستن بازوی یکی از چهره ها و انجام تمیز کردن عمیق و متداول شدن تمام اعضای خانواده برای جلوگیری از خوردگی و هوازدگی.

“ما هیجان زده برای اضافه کردن این قطعه از لس آنجلس, تاریخ, جنگل, چمن دائمی مجموعه” جیمز Fishburne, جنگل, چمن مدیر موزه گفت: در پنج شنبه, ژوئن 25, بیانیه “و ما مشتاقانه منتظر به حفظ کار و به اشتراک گذاری آن با جنوب کالیفرنیا است.”

جنگل, چمن, که جمع آوری کرده است و به سفارش مجسمه های فیگوراتیو از اوایل قرن 20 صدها برنز و سنگ مرمر مجسمه بر روی صفحه نمایش در سراسر آن کالیفرنیای جنوبی پارک.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>