ساحل طولانی را در بیمارستان جامعه بازگشایی باقی مانده در برزخ

بیمارستان جامعه به سمت شرق ساحل طولانی مرکز پزشکی که بسته دو سال پیش هنوز هم نیاز به آن دولت مجوز به بازگشایی — اما این است که دیگر نیاز به کمک با ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس مقامات می گویند.

مقامات با ساحل طولانی و مولینا وو, Network, Inc. — بیمارستان اپراتور جدید — تا به حال با عجله به بازگشایی جامعه در اوایل در مبارزه با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. MWN گفت: در اواخر ماه مارس که این تاسیسات بود “روز دور” از باز شدن به ساحل و دولت به عنوان یک کل کار به افزایش تخت بیمارستان ظرفیت در راستای افزایش بیماران.

جامعه نمی رسیدگی COVID-19 بیماران مقامات در آن زمان گفت: اما قبول نقل و انتقالات از سایر بیماران از بیمارستان های محلی ضعف با کروناویروس موارد است.

هنوز در بیمارستان باقی می ماند بسته شده است. آن است که از یکشنبه, آوریل 5 گذشت یک کلید بازرسی مورد نیاز برای دریافت یک دولت مجوز.

هنگامی که جامعه را دوباره باز پس از آن ناشناخته باقی می ماند و کمتر فوری است.

“از آنجا که کالیفرنیا, فیزیکی, فاصله, سیاست گسترش COVID-19 کند شده است و در حال حاضر بیمارستان با ظرفیت شده است قادر به نگه دارید تا با تقاضا” گفت: Brandon Dowling سخنگوی MWN. “این کاهش است ضرورت دیده می شود در طول هفته های اخیر برای ما COVID-19 آمادگی, اما ما هنوز هم در حال حرکت به سمت کلروفيل a ، b را بازگشایی در آینده نزدیک است.”

جامعه و مقامات Dowling افزود: هنوز در حال کار با California Department of Public Health برای به دست آوردن بیمارستان مراقبت حاد مجوز.

سخنگوی دولت در بخش بهداشت و درمان را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد چگونه جامعه نزدیک است برای گرفتن مجوز آن گفت: به جای آن که مقامات کالیفرنیا ادامه کار با MWN “در جزئیات مربوط به تسهیلات اخذ مجوز.”

MWN شده است و قادر به تایید یک تاریخ برای بازرسان دولتی برای آمدن به ساحل طولانی Dowling گفت.

عضو شورای شهر Daryl Supernaw که در منطقه چهار کشور شامل بیمارستان گفت: جامعه نمی های اولیه صدور مجوز در حال حاضر که مقامات گفته بود اتفاق می افتد به این دلیل که بیمارستان بود بخشی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را قصد دارد برای مقابله با کروناویروس افزایش است.

“من می دانم که آنها بوده ام reined و هیچ فشاری وجود دارد در حال حاضر” Supernaw گفت. “من فقط می شنوم ما یک یا دو هفته دور از بازرسی نهایی.”

بیمارستان در بزرگراه ساحل اقیانوس آرام و Termino خیابان بسته درهای خود را در تابستان سال 2018 پس از آن سابق اپراتور MemorialCare تعیین یک دولت نیاز لرزه ای مقاوم سازی خواهد بود بیش از حد پرهزینه برای تسهیلات باقی می ماند مالی قابل دوام.

ساحل طولانی صاحب ملک که در آن جامعه نشسته و به سرعت ارسال یک درخواست برای پیشنهاد به پیدا کردن یک اپراتور جدید.

شورای شهر تصویب توافق برای مذاکره به طور انحصاری با MWN در ژوئن 2018. ملینا جان — به ملینا در MWN — گفت: پس از آن که او امیدوار است برای باز کردن یک بخش از بیمارستان در ژانویه 2019.

اما مسائل مربوط به صدور مجوز مسدود شده که بازگشایی و چند تن دیگر پس از آن خودخواسته و تاریخ.

هنوز هم این شهر امضا کوتاه مدت اجاره با MWN در مارس 2019 و یک توافق دراز مدت در ماه اکتبر. این توافق شامل یک وعده تقسیم هزینه لرزه مقاوم سازی بیمارستان این شهر به اشتراک گذاشتن در پوش $25 میلیون.

این شهر اخیرا به تصویب 250.000 دلار هزینه برای یک آسانسور تعمیر در بیمارستان.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im