ساحل طولانی انفجار بزرگ در خلیج آتش بازی نشان می دهد هنوز هم در برزخ

سرنوشت سالانه انفجار بزرگ در خلیج آتش بازی نشان می دهد باقی می ماند تا در هوا.

این رویداد طول می کشد که بیش از آلامیتوس بای روز قبل از چهارم جولای هر سال است هنوز رتبهدهی نشده است دریافت مجوز مسئولان شهرستان گفت: به تازگی. اما این شهر همچنین نشده رد درخواست مجوز یا.

عدم اطمینان در مورد اینکه آیا انفجار بزرگ در خلیج اتفاق می افتد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و در نتیجه محدودیت در تجمعات. در حالی که کالیفرنیا را در اقتصاد به طور کلی و بلند ساحل را به طور خاص — به تدریج بازگشایی بیش از گذشته چند هفته Gov. گاوین Newsom ممنوعیت در اجتماعات بزرگ در محل باقی می ماند — و معلوم نیست خود را هنگامی که آن را بلند خواهد شد.

“فرماندار منظور اجازه نمی دهد که برای تجمعات بنابراین ما در حال حاضر نمی تواند از صدور مجوز برای این رویداد” شهر مدیر تام مودیکا گفت: در یک ایمیل. “ما نه قطعی گفت هیچ به این رویداد و یا هر گونه حوادث دیگر. اما آنها در حال حاضر مجاز تحت سلامت ،

جان موریس شریک مدیریت در Boathouse در خلیج, سازمان, انفجار بزرگ در خلیج از سال 2012.

این رویداد در 3 جولای هر سال پس از آن می ایستد جدا از متعدد استقلال در شب آتش بازی نشان می دهد. مرتبط خیابان, پارتی, در ضمن تبدیل به یک بزرگ جمع آوری کمک های مختلف ساحل طولانی سازمان های غیر انتفاعی.

که خیابان, پارتی, هر چند لغو شد در ماه گذشته. اما موریس برگزار کرده است امید که آتش بازی نشان می دهد می تواند به جلو بروید.

“ما همه چیز در جای خود” موریس گفت: از طریق ایمیل. این “Pyro تکنولوژی نیاز به یک حداقل از چهار روز 29 ژوئن اطلاع می دهد. بنابراین ما خواهد شد در حالت آماده به کار مانند هر کس دیگری. (ما) نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند.”

دولت لس آنجلس و لانگ بیچ در هفته های اخیر به تدریج کاسته محدودیت هایی که توقیف غیر ضروری کسب و کار و مکان های تجمع در ماه مارس — در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus — بنابراین اقتصاد می تواند به حالت عادی بازگشت.

آخرین آخر هفته طولانی, ساحل, سواحل و ساحل پارکینگ شد بازگشایی برای تمام فعالیت های اجتماعی فاصله دستورالعمل شدند. دولت را لغو محدودیت در ناخن سالن و تو سرو در جمعه, ژوئن 19 — هر چند نه شهرستان و نه ساحل طولانی گفته اند که آنها اجازه دهید کسانی که کسب و کار باز است.

اما زمانی که اجتماعات بزرگ اجازه خواهد داشت باقی می ماند یک سوال باز است.

“ما نمی خواهیم به انصراف از هر چیزی در این شهر پایان گفت:” Councilwoman Suzie, قیمت, که, District 3 شامل آلامیتوس بای. “ما نمی خواهیم مانع چیزی اگر دولت می گذرد به ما اجازه می دهد برای باز کردن.”

مودیکا به توافق رسیدند.

“ما در حال انتظار برای دیدن در صورتی که (محدودیت) ممکن است تغییر و پس از آن چه سلامت ما مدیر تصمیم می گیرید که آیا یا نه ما باید حرکت رو به جلو,” او نوشت. “لس آنجلس است که در همان موقعیت به دانش من. ما ادامه خواهد داد به منظور بررسی همه چهارم جولای فعالیت بیش از دو هفته آینده و ببینید که اگر دولت هدایت تغییرات.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im