ساحل طولانی را غیر قانونی سالانه آتش بازی رگبار گلوله همچنان با وجود کمپین های آموزش

انفجار باید تنظیم کردن آلارم ماشین فرستاده سگ خزیدن برای پوشش و خواب را مختل در محله های سراسر ساحل طولانی نزدیک به یک ماه است.

آن اتفاق می افتد هر سال در مورد این زمان و به طور معمول بدتر می شود به عنوان چهارم جولای نزدیک — غیر قانونی آتش بازی مجموعه ای خاموش به ظاهر با مصونیت از مجازات. برخی از جمله اعضای شورای شهر می گویند رونق آغاز شده در اوایل سال جاری و به نظر می رسد عبارتند از حتی قوی تر از آتش بازی. که در جریان مبارزات انتخاباتی برای تقویت این شهر ممنوعیت آتش بازی از طریق نشانه ها, آموزش و پرورش, و در سال های اخیر — بیشتر تاکید بر اجرای همه آتش بازی از جمله امن-و-عاقل آنهایی که غیر قانونی در ساحل.

اما در این سال پلیس می گویند آنها توجه شده است منحرف تظاهرات که رخ داده است به طور منظم از روز یادبود کشتار جورج فلوید, سیاه Minnesotan که فوت کرد زمانی که یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه.

“ما فقط در حال حاضر قادر به نوبه خود توجه ما را به آن (آتش بازی غیرقانونی)” گفت: Arantxa Chaverra یک سخنگو با ساحل طولانی اداره پلیس. “ما در حال انجام آنچه ما انجام داده ایم در سال های گذشته. ما کارآگاهان در خارج وجود دارد در حال حاضر مخفی افسران به دنبال آتش بازی غیرقانونی فروش.”

آتش بازی در شمال ساحل طولانی شده است به طوری که مخل منطقه 8 Councilperson Al Austin انجام شده مجازی تاون هال پنج شنبه شب 15 ژوئن به بحث در مورد این موضوع. دادستان شهرستان داگ Haubert و شمالی تقسیم پلیس فرمانده آنتونی لوپز شرکت کردند.

“ما فراتر از اذیت پر سر و صدا و آتش بازی های غیر قانونی است که مختل صلح در محله های ما بیش از چند هفته گذشته” Austin گفت. “اقدامات غیر مسئولانه از یک تعداد بسیار کمی از scofflaws هستند تأثیر کیفیت زندگی برای بسیاری از.

“من مانند بسیاری از ساکنان حاضر به قبول ملات انفجار به عنوان یک هنجار برای جامعه ما” Austin اضافه شده است. “ما به دنبال در بیشتر روش های نوآورانه برای جلوگیری و گرفتن مجرمان, اما آن را نیاز به کمک همسایه ها گزارش آنچه که آنها در واقع به LBPD.”

یکی از بزرگترین مسائل مسدود کردن اجرای در برابر کسانی که روشنایی آتش بازی است که در اختیار داشتن و استفاده از جنحه Chaverra گفت. این بدان معناست که افسران باید ببینید فرد روشنایی و یا حمل وسایل آتش بازی.

“آنها پس از تماس این واقعیت” گفت: سوم منطقه Councilperson Suzie, قیمت, که همچنین معاون دادستان شهرستان در اورنج کانتی. “مگر کسی که مایل به ثبت نام در یک فرد خصوصی بازداشت وجود ندارد مقدار از آنها می توانید انجام دهید.

“من فکر می کنم آن را سخت تر برای به اجرا درآوردن این سال” قیمت اضافه شده است. “شاید آن را در ناآرامی های مدنی و یا ماندن در خانه سفارشات اما جامعه به طور کلی بسیار amped تا راست در حال حاضر.”

ساحل طولانی تلاش های مختلف آتش بازی مبارزات در طول سال بیشتر با محوریت آموزش و پرورش و آگاهی است. در ژانویه 2018 یک گروه به نام سوم منطقه آتش کمیته مشورتی تشکیل شده سعی کنید به انجام بیشتر و ایجاد یک کمپین آموزشی با کمک Cal State ساحل طولانی بخش انیمیشن. رئیس کمیته کن ویس گفت: این گروه پیام بود اما آن را به زمان قبل از دیدن هر گونه پیشرفت.

“این همه در مورد تغییر فرهنگ و همه ما می دانیم که فرهنگ تغییر نمی کند به سرعت می آیند” ویس گفت. “ما ضربه در مفهوم رفتن به مدرسه ابتدایی کودکان و نوجوانان. آنها یاد بگیرند و سپس به خانه بروند و به پدر و مادر.”

چهارم منطقه Councilperson Daryl Supernaw گفت: او همچنان به گسترش راه هایی برای بالا بردن آگاهی خود از جمله کار با ویس گروه در این سال است. نهم منطقه Councilperson رکس ریچاردسون گفت او آماده است برای کشف بیشتر روش های جلوگیری از آتش بازی های غیر قانونی از تکثیر.

“من می خواهم برای دیدن اطلاعات به نمایندگی که در آن نقاط داغ در شهرستان وجود دارد و شفافیت بیشتر در راه این شهرستان اولویت پاسخ” ریچاردسون گفت. “این بهترین راه برای درک چگونه به بهترین استفاده از منابع محدود ما. من همچنین می خواهم به سرمایه گذاری در تحقیقات بیشتر از این که چگونه این آتش بازی های غیر قانونی در آمده و به محله های ما.”

ساکنان در ضمن هنوز هم باید با پلیس تماس بگیرید — در 562-435-6711 — حتی اگر افسران نمی بلافاصله در پاسخ گفته است.

“ما همه را تشویق به تماس هنگامی که وجود دارد یک مسئله” Chaverra گفت. “آن را یک تفاوت.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im