ساحل طولانی را هوایی پروانه ها پرواز فوق coronavirus مستند

توسط امی Orr

حوادث لغو شده است و سالن های خالی هستند — اما مردم هنوز هم از گرسنگی برای سرگرمی زندگی می کنند. بنابراین یک ساحل طولانی بازرگان ابداع کرده است یک برنامه کوچک-مقیاس را نشان می دهد که ترکیب میل به سرگرم کننده با نیاز به ایمنی.

پس از سال 2016 Hallie جین culpepper در اجرا هوایی پروانه ها, منحصر به فرد, طولانی, ساحل مبتنی بر عملکرد ، آن 25 هنرمندان با استعداد تخصص در همه چیز از هوایی مانع از به آتش ، قبل از خاموش شدن ناگهانی در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus culpepper در سازمان انجام شده تا 15 بار در ماه در سالن مانند طولانی مرکز کنوانسیون ساحل و آکواریوم اقیانوس آرام.

برای چند هفته گذشته ، هوایی پروانه شده اند cocooning اما culpepper در گفت: آنها آماده هستند برای پرواز دوباره در تغییر فرمت. Culpepper در حال حاضر ارائه می دهد سفارشی تصویری اجرای برنامه و منظقه را نشان می دهد.

گروه برنامه ریزی شده است برای یک اجرای زنده — اجتماعی فاصله سیرک ماشین رژه در سهشنبه, مارس 17.

“COVID-19 تغییر کرده است راه بسیاری از مردم کار و معاشرت و زندگی روزمره خود زندگی” culpepper در گفت. “ما می خواهیم برای اضافه کردن تصادفی سرگرمی را از طریق شهرستان را به لبخند.”

هوایی پروانه ها ارائه می دهد انواع مختلفی از عمل است که می توان متناسب با متناسب با اجتماعی فاصله گرفت. Culpepper در با هدف ارائه “curbside سیرک سرگرمی” با هوایی ابریشم موبایل آبنبات چوبی (مستقل قطب هوایی hoops), contortionists حولا, رقصنده و stilt واکر. کوچک اجرای برنامه های طراحی شده به اسیر بینندگان و جلب توجه به یک کسب و کار محلی به عنوان آن را بازگشایی و یا راه اندازی یک محصول.

جف فورنی, معاون رئیس جمهور از ساحل طولانی کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر گفت که او به طور منظم استخدام های هوایی پروانه برای ایجاد فوتی و فوری تجارب برای مشتریان خود.

“ما باید در محدوده زمانی معین و با همکاری هوایی پروانه ها” فورنی گفت. “اجراهای خود موجب هیجان و احساسات در افرادی که حضور در رویدادهای ما. خود را نشان می دهد فاستر به یاد ماندنی Instagrammable لحظات.”

Culpepper در آن اجرا می گویند که آنها به دنبال به جلو به کار دوباره. Payton Trollman یک دکترای فیزیوتراپی و آموزش دیده رقصنده که در حال حاضر متخصص در هوایی, رقص, رقص آتش و پرش stilts. Trollman گفت: کار خود را با هوایی پروانه ها را فراهم می کند درآمد همراه با شادی درونی. او گفت: او بسیار هیجان زده در مورد این گروه آینده منظقه رویداد.

“من خدا را شکر برای ایده های از این قبیل به دلیل اینکه یک مجری است چنین بخش بزرگی از هویت من” Trollman گفت. “داشتن که دور گرفته شده” پس به صحبت می کنند می تواند فلج کننده.”

فورنی گفت که او تحت تاثیر قرار culpepper در خارج از جعبه خلاقیت در ارائه منظقه را نشان می دهد.

“اب نبات چوبی در یک محل پارکینگ غیر منتظره است و جلب توجه” فورنی گفت. “نشان می دهد مانند این می رسم مردم را به لذت بردن از زندگی دوباره است. این زمان سختی برای همه, اما پیدا کردن راه های خلاق به با هم کار کنند را به ساحل طولانی بهتر است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هوایی پروانه ها تماس 562-208-8556 و یا رفتن به www.aerialbutterflies.net.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im