ساحل طولانی آغاز خواهد شد اجرای خیابانی جارو دوباره مارس 18

مردمی در ساحل طولانی را شروع به دیدن خیابان جارو بلیط دوباره در ماه آینده.

شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا در آن روز شنبه, مارس 21 جلسه به شروع اجرای خیابانی گسترده در 18 مه اولین دوشنبه پس از شهر “امن تر در صفحه اصلی” منظور این است که در حال حاضر مجموعه ای برای برداشته شود. اما به ساکنان زمان برای تنظیم و شکل یک پارکینگ جدید برنامه ریزی این شهرستان آغاز خواهد شد قرار دادن آگهی در اتومبیل به اطلاع ساکنان در مورد تغییر شروع ممکن است 4.

ساحل طولانی نقل مکان کرد به حالت تعلیق در خیابان جارو بلیط در 17 مارس به اجازه می دهد انعطاف پذیری برای ساکنان به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

اما اعضای شورای شهر و شهردار رابرت گارسیا بودند در توافق روز شنبه که خیابان جارو حیاتی خدمات — نه تنها به نگه داشتن خیابان های شهر را تمیز اما همچنین به نگه داشتن ساحل طولانی تامین آب تمیز.

این شهر در تلاش است به نگه دارید تا با خیابان جارو بدون صدور استنادهای اما آثار عمومی مدیر کریگ بک روز سه شنبه گفت که وظیفه تبدیل شده است بیشتر و بیشتر دشوار است.

“یکی از چالش های ما تجربه شده است این است که مردم در حال حاضر در حال حرکت اتومبیل خود را,” او گفت:. بنابراین او پیشنهاد کرد که شهر “حرکت به عقب به یک اجرای مدل, بنابراین ما می تواند به ما در خیابان جارو برنامه و به طور کامل با ما خیابان ها را تمیز استراتژی است.”

در نشست روز سه شنبه مقامات اذعان کرد که هنوز هم وجود دارد شانس همه چیز می تواند تغییر در ماه آینده که نیاز به “امن تر در خانه” به منظور تمدید دوباره. اگر که اتفاق می افتد این پنل را دوباره ملاقات به بحث در مورد امکان عقب حرکت تاریخ از خیابان جارو اجرای.

“اگر ما مجبور به تغییر آن” گارسیا گفت: “ما خواهید بود با داشتن یک بحث در آینده است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>