طولانی, ساحل, حمل و نقل, اتوبوس, اپراتور تست مثبت برای coronavirus

طولانی, ساحل, حمل و نقل, اتوبوس, اپراتور دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

آژانس آموخته در روز شنبه, مارس 21 مورد کارمند نتایج آزمون با توجه به ساحل, حمل و نقل, سخنگوی مایک طلا. راننده است و نه تعامل با مشتریان از آوریل 11, طلا گفت.

“اعتقاد بر این است که آنها را در قرارداد COVID-19 در حالی که انجام وظایف شغلی خود را,” طلا گفت: در یک ایمیل.

در حالی که بلند, ساحل, حمل و نقل نمی کند باور راننده تا به حال هر گونه تماس نزدیک با مردم در حالی که آلوده طلا گفت: “کارکنان که ممکن است در تماس با آمده گفت: کارکنان ابلاغ شده است.”

ساحل طولانی حمل و نقل معلق آب آن تاکسی سرویس و کوتاه آن برنامه اتوبوس در ماه گذشته در پاسخ به سفارشات کردند که از دولت های محلی و ایالتی برای به حداقل رساندن ساکنان جنبش در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این آژانس همچنین شدت آن تمیز کردن اتوبوس ها و امکانات با استفاده از مواد ضد عفونی کننده موثر هستند که در برابر ویروس ها. مناطق و سطوح است که در حال لمس غالبا مانند نرده کشیدن کابل صندلی و کرایه مجموعه دستگاه های در حال دریافت حتی بیشتر تمرکز بیش از حد معمول در فرایند تمیز کردن گفته است که رخ می دهد زمانی که اتوبوس در حال از خدمات.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>