ساحل طولانی به نظر نیاز به توسعه دهندگان که شامل مقرون به صرفه مسکن در پروژه های جدید

مدتها در انتظار طرح نیاز به توسعه دهندگان مسکن برای ساخت واحدهای به طور خاص برای کاهش درآمد ساکنان خواهد شد قبل از اینکه طولانی, ساحل, شورای شهر در روز سه شنبه, جولای 14.

این سیاست شناخته شده به عنوان inclusionary مسکن نیاز سازندگان به تعیین هر نقطه از 10 درصد به 14 درصد از پروژه تعداد واحد به عنوان مقرون به صرفه برای ساکنان که کسب نزدیکی یا زیر منطقه ميانه درآمد.

شورای شهرستان خواهد شد وزن این سیاست پس از بیش از یک سال از کار از لانگ بیچ توسعه خدمات بخش برگزار شد که در جلسات عمومی برای جمع آوری ورودی و مشغول به کار با یک مشاور به این ایده به کمیسیون برنامه ریزی در ماه فوریه است.

“ساحل طولانی است بسیار خوش شانس به چرخش می کند که آن را به حال و رشد آن را تا به حال در مسکن جدید تولید مرکز شهر و ما خدا را شکر برای این که” وزارت معاون کریستوفر Koontz گفت: در پنج شنبه, جولای 10, مصاحبه تلفنی. “در همان زمان هر کس به اشتراک گذاشته شده در مزایای که به همان اندازه و ما می دانیم که وجود دارد یک بحران مسکن در مواجهه با بسیاری از ساکنان.”

Inclusionary مسکن گفت: یکی از ابزاری به مسکن بیشتر و در دسترس برای همه است.

این پیشنهاد قبل از رفتن به شورای شهر ارائه می دهد طیف وسیعی از گزینه های اما هر گزینه ای که در اصل تقسیم ساحل طولانی در دو. مرکز شهر و midtown مناطق که در آن بسیاری از شهرستان های اخیر مسکن ساخته شده را باید الزامات سختگیرانه تر از بقیه از شهرستان.

پیشنهاد بخش ساحل طولانی را inclusionary سیاست مسکن که قبل از شورای شهر در روز سه شنبه, جولای 14, 2020. (شهرستان)

در مرکز شهر و midtown مناطق مقرون به صرفه مسکن مورد نیاز خواهد بود برای پروژه های با 10 یا بیشتر واحد است. مسکن مقرون به صرفه خواهد بود همچنین مورد نیاز در پروژه ها با 10 یا بیشتر واحد در همه جا دیگری, اما تنها اگر یک قانونی تصویب یا استثنا مانند یک منطقه تغییر لازم است.

دلیل رویکردهای متفاوت با توجه به کارکنان شهرستان است زیرا تولید مسکن در خارج از این منطقه برای اولین بار است که در حال حاضر بسیار پایین است که با اضافه کردن بیشتر مورد نیاز می تواند به طور موثر ساخت و ساز را متوقف. اما اگر چیزی شبیه به یک منطقه تغییر لازم است برای یک پروژه به ادامه منطق می رود, یک توسعه دهنده ممکن است بیشتر متمایل به از جمله مسکن مقرون به صرفه برای کمک به فشار آن گذشته نوار قرمز است.

در هر صورت اجاره جدید پروژه های که با آستانه توصیه می شود سیاست های مورد نیاز خواهد بود به کنار 12 درصد از کل واحدهای مسکن مقرون به صرفه. این واحدها 25 درصد خواهد بود برای افراد با درآمد بسیار پایین (در حال حاضر تا $56,300 برای یک خانواده چهار); 25% خواهد بود تعیین شده برای افراد با درآمد پایین (تا $90,100 برای یک خانواده چهار); و 50 درصد خواهد بود اختصاص داده شده برای افراد با درآمد متوسط (تا حدود 124,000 برای یک خانواده چهار).

در پروژه های که برای مالکیت خانه مانند آپارتمانهای یا خانه و 10% را باید بگذاریم برای کسانی که با درآمد متوسط.

در حالی که این سیاست در صورت تصویب خواهد اثر را Jan. 1 (به معنی قوانین اعمال را به هر پروژه با توجه به OK قبل از آن تاریخ) شهرستان, کارکنان توصیه می شود از یک مرحله به مرحله در رویکرد به توسعه دهندگان زمان برای تنظیم به نیازهای. تحت برنامه پیشنهادی اجاره, پروژه های تایید شده در سال آینده خواهد تنها نیاز به 5 درصد از واحدهای تعیین شده بود به عنوان مقرون به صرفه است. در سال 2022 تعداد خواهد بود 6 درصد و پس از 8 درصد در سال 2023 قبل از ضربه نهایی 12 درصد در سال 2024.

الزامات مورد نیاز برای مالکیت مسکن خواهد بود مرحله به مرحله و در یک شبیه سرعت.

وقتی پرسیده شد که در مورد اثرات بالقوه از coronavirus همه گیر در تولید مسکن در لانگ بیچ و اینکه آیا یک inclusionary سیاست مسکن می تواند علاوه بر کاهش سرمایه گذاری های جدید در مسکن Koontz گفت: سیاست گردد با یک افق زمانی در ذهن و مرحله به مرحله در رویکرد شواهد آن است.

او اذعان کرد که ساحل طولانی دیده نشده پیشگامانه در یک پروژه مسکن پس از همه گیر آغاز شد.

“است که می تواند چهار ماه موقت چیزی است که یک بخش طبیعی از اقتصادی یو پی اس و فراز زندگی,” او گفت:. “من فکر می کنم نگرانی خواهد بود اگر یک سال از در حال حاضر ما نگاه کرد و داده بود به ما نشان میدهد که آن را بیشتر از یک وضعیت دائمی.”

هنوز Koontz گفت: “inclusionary (مسکن) واقعا در مورد آینده از جمله سال های بسیاری به آینده است.”

و وضع موجود — که در آن پایان 2019, ساحل طولانی بود مجاز کمتر از نیمی از 7,048 مقرون به صرفه واحد اختصاص داده شده توسط مسکن منطقه ای نیاز به ارزیابی — غیرقابل دفاع است, او گفت:.

“مسلما اگر یک inclusionary مسکن سیاست ضعیف نوشته شده و نیاز بیش از حد بالا است,” او گفت: “هزینه خواهد شد که کاهش میزان سرمایه گذاری و کل مبلغ واحد تولید خواهد شد.

“اما سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و توسعه شده است فوق العاده موفق برای بسیاری از توسعه دهندگان” Koontz افزود: وجود دارد وجود دارد به یک اندازه مناسب سیاست که برخی از هزینه ها به توسعه اما نه به شدت و را از مزایای زیادی به شهر و شهروندان.”

به دلیل همه گیر جلسات شورای شهرستان در حال حاضر برگزار شد تقریبا. برای تماشای بازدید lbtv3.com در 5 p. m. روز شنبه.

نوشته دیدگاهها برای: این شورا می تواند فرستاده شده توسط ایمیل به [email protected] به ثبت نام برای ارائه نظر از طریق تلفن در این جلسه بازدید longbeach.gov/cityclerk.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>