ساحل طولانی در نظر بگیرید با اضافه کردن روغن مالیاتی اندازه گیری برای انتخابات نوامبر به صندوق نژادی سهام برنامه های

ساحل طولانی رای دهندگان می تواند تصمیم بگیرد در ماه نوامبر که آیا به افزایش این شهر نفت, مالیات به صندوق برنامه با هدف بهبود اقتصادی, بهداشت و محیط زیست سهام از ساکنان در سراسر شهرستان.

شورای شهر تنظیم شده است به وزن در شنبه, جولای 7, جلسه, آیا به طور مستقیم دادستان شهرستان برای آماده سازی است که رای گیری اندازه گیری. این پنل همچنین به بحث در مورد اینکه آیا به درخواست دادستان شهرستان برای ایجاد یک مشورتی سوال برای رای گیری “در مورد اینکه آیا برای سرمایه گذاری مجدد در آینده شاهدانه درآمد به اقتصادی سهام عدالت در سلامت و جوانان سرمایه گذاری و تقویت هر چه بیشتر ما شاهدانه سهام برنامه به گسترش عادلانه مالکیت و فرصت ها” با توجه به یک یادداشت نوشته شده توسط شهردار رابرت گارسیا و چهار نفر از اعضای شورای.

این موارد را قبل از این پنل به ساحل تساوی در نزدیکی پایان از “گوش دادن” فاز از این شهر را در چارچوب آشتی یک فرایند در نظر گرفته شده به آدرس نژادی و بی عدالتی در سراسر ساحل طولانی است. این شهرستان تا کنون برگزار کرده است بیش از یک دوجین مجازی انجمن ها و سالن های شهر در حالی که سه بیشتر برنامه ریزی شده. چارچوب و گوش دادن به جلسات آمده اند در میان کشور گفتگو در مورد نژادپرستی نظاممند.

به ساحل حرکت به سمت ایجاد توصیه به رسیدگی به مشکلات شناسایی شده اند که بودجه لازم را برای ایجاد تغییر پایدار در این یادداشت گفت.

“نفت تولید مالیات می دهد این شهرستان از منابع لازم” این یادداشت گفت: “برای پیشبرد عدالت در سلامت اقتصادی ورود و جوانان فرصت است.”

ساحل طولانی فعلی نفت — مالیات وضع شده علیه شرکت هایی که استخراج نفت در این شهر است — 48 سنت در هر بشکه کمتر از لا هبرا ارتفاعات که اتهامات 60 سنت در هر بشکه و سیگنال هیل که به اتهام 67 سنت.

دیگر شهرستانها در این نزدیکی هست هر چند هزینه کمتر. مهر و موم ساحل نفت مالیات 45 سنت در هر بشکه و هانتینگتون بیچ است 37 سنت در هر بشکه رسید.

این یادداشت پیشنهاد رای گیری اقدامات مشخص نیست نرخ های جدید نفت و مالیات است. به جای آن پرسید که دادستان شهرستان “را به کار با شهرستان مدیر به ارائه گزینه های مالی و تاثیر بر میزان مالیات و مکانیزم برای مالیات مترقی که در طول زمان افزایش می دهد.”

جهت در مشاوره سوال در مورد آینده شاهدانه درآمد بود و به همین ترتیب باز به پایان رسید اگر چه این یادداشت اشاره کرد که یک شاهدانه عدالت اجتماعی برنامه ایجاد شده در هنگام استفاده های تفریحی تصویب شد و در سال 2018; مشاوره و اندازه گیری است که به منظور هدایت شورای, اما نمی تصویب هر چیزی به خودی خود.

شهر توصیف 2018 برنامه به ارائه هزینه چشم پوشی و درخواست کمک به “کم درآمد افراد و جوامع بسیاری نهفته فدرال و ایالتی شاهدانه اجرای سیاست” که علاقه مند به باز کردن کسب و کار در حشیش میباشد. این نیز ارائه می دهد فرصت های اشتغال و جستجوی کار کمک به مردمی که در همان جوامع علاقه مند به کار در حشیش میباشد.

اما با وجود این که برنامه این یادداشت اشاره شد هنوز هم وجود دارد “عدم مالکیت آفریقایی-آمریکایی و لاتین ساکنان درون شاهدانه صنعت با توجه به این تاریخچه از جرم.

“این یک فرصت است” این یادداشت گفت: “به سرمایه گذاری مجدد در جوامع نهفته و کاهش آسیب است.”

برای هر سوال رای گیری قرار داده شده در Nov. 3 رای گیری شورای شهر را به جهت دادستان شهرستان برای ادامه این روند در جولای 7 جلسه. آخرین روز برای پنل برای تصویب قطعنامه ای خواستار انتخابات خواهد بود Aug. 4.

جلسه برنامه ریزی شده است برای 5 p. m. روز شنبه. با توجه به محدودیت های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus جلسه انجام خواهد شد تقریبا.

به ثبت نام برای ارسال نظر از طریق تلفن در این جلسه بازدید longbeach.gov/cityclerk. نظر نوشته شده را می توان به [email protected]

در این نشست خواهد بود به صورت زنده در lbtv3.com.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de