ساحل طولانی می بیند 7 درصد سربازان ارتش در بی خانمانی

ساحل طولانی داوطلبان شمارش 2,034 افرادی که بی خانمان در این شهر سالانه چوب خط 7% چشم انداز مثبت در بی خانمانی در مقایسه با سال 2019 مقامات اعلام کردند جمعه, ژوئن 12.

“بی خانمانی بود که انسان قبل از بحران COVID-19 و آن باقی مانده است یکی امروز گفت:” شهردار رابرت گارسیا در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر بیشتر از همیشه ما نیاز به شریک محلی ما و شرکای منطقه ای برای ادامه پیدا کردن راه هایی برای ارائه مسکن دائمی راه حل برای کسانی که نیاز دارند.”

Cita جونز, 47, که lugged او سبد خرید در مقابل ساحل طولانی در اقیانوس آرام خیابان یکی از آن محسوب می شود.

جونز شده بود بی خانمان در لانگ بیچ به مدت هفت سال. این همه زمانی آغاز شد که او از Verizon و نمی تواند پیدا کردن شغل دیگری.

“این تقریبا مانند غریزه,” او گفت: از اولین روز زندگی در خیابان. “اول من رو برای پیدا کردن چیزی است که من می تواند به خواب رفتن در, چرا که اگر شما انتظار نداریم که در آن شما در حال گرفتن نیست همه چیز خود را با شما.”

در این سال وجود دارد که 27 درصد کاهش در پناه جمعیت و unsheltered جمعیت رشد 24 درصد.

با وجود افزایش کلی مقامات تاکید در جمعه بیانیه وجود دارد که 42 درصد کاهش در جانبازان دچار بی خانمانی. شهرستان اعتبارات است که کاهش به “هماهنگ هماهنگی بین شهرستان, U. s. Department of Veterans Affairs و دیگر همکاری سازمان برای پیدا کردن مسکن دائمی برای جانبازان است.”

مقامات همچنین اشاره کرد که بلند, ساحل, را بی خانمان جمعیت هنوز به خوبی در زیر تعدادی از افرادی که شمارش شدند در سال 2013.

این برگه از شش خانمان می شمارد که انجام شد اسفندماه تا زمانی که در این سال عبارت بودند از:

  • 2011: 3,164;
  • 2013: 2,847;
  • 2015: 2,345 فتح کرد گرفته شد;
  • 2017: 1,863;
  • 2019: 1,894 فتح کرد گرفته شد; و
  • 2020: 2,034.

تعداد دفعات مشاهده شده این است که همیشه انجام شده در یک شب در ماه ژانویه این سال بود هیچ تفاوتی ندارد. اما از آنجا که تعداد محل در زمان قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس آمار منطقه که مشخص نیست چگونه بهداشت عمومی بحران ممکن است نهفته تعداد افرادی که بی خانمان در لانگ بیچ.

برای کمک به جلوگیری از وقوع احتمالی این ویروس در unsheltered جمعیت مقامات شهرستان را باز کرد تا چهار اسکان موقت که در ارائه خدمات مانند حمل و نقل برای کارهای ضروری و همچنین پزشکی و سلامت روحی و روانی ارزیابی و منابع است.

وجود حدود 250 مهمانان در حال حاضر ساکن در این شهر پناهگاه مقامات روز جمعه گفت.

و ادامه کار به روی یک سه هکتار پردیس در شمال ساحل طولانی که شامل یک سال دور از پناهگاه با 125 تخت و خدمات حمایتی.

این پروژه قرار است برای تکمیل این تابستان.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>