ساحل طولانی فروشندگان محتاط اشتباه در مورد آهسته بازگشایی روند

خرده فروشان در سراسر ساحل طولانی اجازه داده شد برای بازگشایی, برای منظقه وانت در جمعه, مه 8, پس از توقیف هفته برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کوروناویروس.

اما شما نمی دانید که در آن به نظر می رسد از خرید در شهرستان مقصد مانند یکپارچهسازی با سیستمعامل ردیف و دوم خیابان.

“بسته” علائم مکرر نزد بعد از ظهر جمعه به همراه كلاسيك ردیف راهرو در خیابان چهارم. در حالی که رستوران ها و مغازه های آشامیدنی, مانند لولا مکزیکی, آشپزی, Papa john’s و Salud نوار آب شد باز برای کسب و کار تنها یک خرده فروشی نقطه ای — کمک های لیگ صرفه جویی & Vintage — به نظر می رسد آماده به خدمت به مشتریان.

درب قفل شده بود اما نشانه شده گفت: مشتریان به تماس زمانی که آنها می رسند.

“کسب و کار بزرگ بوده است,” Tammy کلاین, فروشگاه را به مدیر گفت: پس از او به درب آمد. “شاید نه اما مردم آموخته اند به وفق دهند.”

فروشگاه است که تنها اجازه می دهد مشتریان به انتخاب کنید تا از دستورات که به صورت آنلاین — گزاره دشوار برای یک فروشگاه صرفه جویی با به طور مداوم چرخش موجودی. به جای تلاش برای نگه دارید تا با یک وب سایت فروشگاه گرفته شده برای ارسال تصاویر از موارد آنها را در Instagram و Facebook و انتظار مردم برای رسیدن به در مورد آنچه که آنها می خواهم به ادعا.

  • برخی از خلیج جنوبی کسب و کار افتتاح شد درهای خود را برای منظقه وانت تحویل پس از اعلام چهار شنبه, مه 6 که اولین دور از خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر ممکن است بازگشایی جمعه با محدود عملیات پس از تایید توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

  • برخی از خلیج جنوبی کسب و کار افتتاح شد درهای خود را برای منظقه وانت تحویل پس از اعلام چهار شنبه, مه 6 که اولین دور از خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر ممکن است بازگشایی جمعه با محدود عملیات پس از تایید توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

  • برخی از خلیج جنوبی کسب و کار افتتاح شد درهای خود را برای منظقه وانت تحویل پس از اعلام چهار شنبه, مه 6 که اولین دور از خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر ممکن است بازگشایی جمعه با محدود عملیات پس از تایید توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • رابین Bilogh وانت تا منظور از Tammy کلاین در کمک های لیگ طولانی, ساحل, كلاسيك در ردیف چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 است. برخی از خلیج جنوبی کسب و کار افتتاح شد درهای خود را برای منظقه وانت تحویل پس از اعلام چهار شنبه, مه 6 که اولین دور از خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر ممکن است بازگشایی جمعه با محدود عملیات پس از تایید توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

“من آرزو می کنم ما می تواند آن را داشته باشد تا شاید یک نفر در یک زمان مرور فروشگاه” کلاین گفت: “اما ما هنوز وجود ندارد.”

به همین دلیل او را همسایه ها هنوز هم به نظر می رسد توقیف او گفت: “من فکر می کنم دیگر مغازه ها اقتباس کرده اند به سفارشات آنلاین و فکر نمی کنم آن را می خواهم برای کمک به باز کردن فقط رتبهدهی نشده است.”

در جای دیگر در شهرستان و صاحبان کسب و کار ساخته شده مشابه محاسبات — و یا به سادگی معلوم نیست در چه بودند و اجازه نداشتند به انجام.

در پنج شنبه, طولانی, ساحل, مقامات اعلام کرد که برخی از کسب و کار خرده فروشی — محدود یک لیست از گل, فروشگاه اسباب بازی, موسیقی, فروشگاه, فروشی, لباس, فروشگاه و فروشگاه های ورزشی خوب — می تواند باز جمعه برای تحویل و منظقه وانت.

سپس روز جمعه در شهر اعلام کرد که در حال گسترش این لیست شامل همه مکان های خرده فروشی به چین با جهت از دولت است.

اما در بعد از ظهر جمعه, جنیس Krantz صاحب J&L طلا و جواهر در دایره ترافیک گفت: او تا به حال دریافت این یادداشت.

“ما نمی دانیم که اگر ما می توانیم” را بازگشایی, او گفت:. “ما نمی دانیم که قوانین و یا هر چیز دیگری. اگر ما اجازه را به ما آماده خواهید بود برای فردا.”

Krantz گفت که او می خواست به پیروی از قوانین اما او تا به حال چیزی شنیده از شهرستان. وقتی پرسید که آیا او می خواهم ساخته شده است هر گونه تماس برای کسب اطلاعات بیشتر, او گفت:, “من حتی نمی دانم از کجا شروع و به درخواست است.”

صورتحساب نگه داشته به آینده را برای Krantz اما هیچ پول بود به او گفت: پس او را آماده برای باز کردن back up به عنوان به زودی به عنوان او می شنود و آن را OK — مهم نیست که چه قوانین یا محدودیت های این شهرستان در محل قرار می دهد.

“ما در حال آماده به بازی هر بازی آنها می خواهند ما را به بازی” او گفت:. “من فقط احساس می کنیم می تواند باز و بدون هر گونه آسیب به هر کسی. ما لازم نیست که صدها نفر از مردم در آینده در یک زمان.”

شهرستان سخنگوی اد Kamlan روز جمعه گفت که ساحل طولانی است “انجام شده قابل توسعه برای کسب و کار در این زمان و همچنین به عموم مردم است.”

Kamlan گفت: ساحل طولانی است ایمیل فرستاده کسب و کارهای محلی مورد یک خط تلفن و مرکز تماس که باز خواهد شد بیش از آخر هفته برای خرده فروشان که سوالی.

ادم بازیگوش و خطرناک در بیکسبی Knolls حداقل بود و آگاه از قوانین و بازگشایی فقط برای منظقه.

اما فروشگاه مالک هدر راسموسن گفت: کسب و کار است نه آنچه که از آن استفاده می شود.

“مردم هنوز هم راحت بیرون آمدن” او گفت:.

“امیدوارم” او افزود: خبری که خرده فروشان می تواند بازگشایی “کمک خواهد کرد, اما من فکر نمی کنم آن رفتن به بازگشت به حالت عادی در حالی که برای.”

راسموسن همچنین اشاره کرد که در زمان reopenings — بیش از روز آخر هفته — نمی لزوما به این معنی مقدار برای یک فروشگاه اسباب بازی مانند او.

مشتریان “متمرکز هستند بیشتر در گرفتن هدیه برای مادران,” او گفت: “پس از آن خواهید بود پس از آن نقطه” است که آنها ممکن است شروع به خرید اسباب بازی دوباره.

یک بخش آن بهره مند است, اگر چه گل.

“ما در واقع فوق العاده غرق,” رنی غرب صاحب بیکسبی Knolls گل گفت.

او باز به بالا به طوری که او می تواند به کارکنان در پرداخت کامل — او هنوز هم با آنها پرداخت نیمی از دستمزد خود را در حالی که در مغازه بود تعطیل و به حفظ روابط خود با کسب و کار مانند 1-800-Flowers است که تکیه بر محلی گل این زمان از سال است.

اما او نبود لزوما در مورد آن خوشحال.

در حالی که مغازه خود را بسته بود او خود را صرف زمان ساخت بیش از 6000 ماسک صورت برای اولین پاسخ دهندگان در سراسر جهان است.

“من نه انجام می شود که به اعتقاد من,” او گفت: “تا بعد از COVID واقعا واقعا واقعا بیش از.”

غرب گفت که او موافق نیست با این ایده که اقتصاد در حال حرکت دوباره باید دولت را اولویت شماره 1.

“من فقط آرزو می کنم که مردم بیشتر می شود — نگاهی به COVID را جدی بگیرید,” او گفت: “به عنوان تنها مایل به عقب بر گردیم. افرادی که نمی خواهید به عقب بر گردیم ؟ اما این شما قرار می دهد و زندگی افراد دیگر در خطر است.”

در غرب جهان کامل خواهد بود وجود دارد بدون فشار به او برای بازگشت به کسب و کار. اما آن است که هنوز در دنیای او زندگی می کند.

“من ترجیح می ساخت ماسک صورت و کمک به قهرمانان واقعی این بحران را,” او گفت: به عنوان او آماده برای یکی از صنعت بزرگترین تعطیلات آخر هفته. “این چیزی است که من می خواهم و نه فراموش.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>