لانگ بیچ گزارش 5 بیشتر coronavirus مرگ و میر; کل صورت حساب تاپ 2,000

یکی دیگر از پنج ساحل طولانی ساکنان فوت کرده اند با توجه به کروناویروس-علل مربوط به مقامات اعلام کردند شنبه, ژوئن 2, آوردن شهر مرگ و میر به 92.

این شهر همچنین گزارش 101 بیشتر موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. همانطور که از سهشنبه در مجموع 2,091 عفونت تا به حال شناسایی شده در ساحل.

در مورد 1,401 مردم را بهبود و 82 نفر در بیمارستان بستری شدند با این ویروس که از سه شنبه.

جمعه را بالاتر از میانگین جهش آمد به عنوان برخی از COVID-19 تست سایت در ساحل طولانی باقی مانده بسته پس از ناآرامی که شکست یکشنبه شب.

مقامات در دسترس نیست برای اظهار نظر در مورد نحوه بسته شدن تست سایت تاثیر خواهد توانایی خود را برای ردیابی این ویروس را گسترش. آنها همچنین در دسترس نیست به اظهار نظر در مورد اینکه آیا عدم اجتماعی فاصله مشاهده شده در جمعه تظاهرات می تواند منجر به افزایش بوده است.

در طول بحران بهداشت عمومی شهردار رابرت گارسیا تاکید کرد که اقدامات احتیاطی از قبیل شستن دست ها با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش و حفظ 6 فوت فاصله از دیگران پارامونت اگر این شهر به محلی نگه دارید سیستم بیمارستان از غرق شدن.

در طول یک بعد از ظهر جمعه, مارس 29 جلسه توجیهی — زمانی که گارسیا اعلام کرد که مو سالن باربر مغازه ها و ناهار خوردن در امکانات در رستوران ها می تواند بازگشایی — او تکرار شده که پیام.

آن را هنوز هم ممکن است او گفت که افزایش موارد می تواند نیروی ساحل طولانی به حرکت به عقب و در برخی از کسب و کار است که اجازه داده شد برای بازگشایی یک بار دیگر. آن خواهد بود تا به شهروندان گفت: به مسئول و اجازه می دهد تا ساحل طولانی برای ادامه حرکت رو به جلو است.

“این تصمیم ما به عنوان یک جامعه که آیا ما همچنان به جلو” او گفت:. “من شفاعت با هر کس به انجام کار درست است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im