لانگ بیچ گزارش 5 بیشتر coronavirus مرگ و میر شنبه 29 ژوئن به عنوان میله shutdown برای بار دوم

پنج ساحل طولانی ساکنان درگذشت از coronavirus-علل مربوط به مقامات روز دوشنبه اعلام کرد, ژوئن 29, آوردن شهر مرگ و میر به 130.

این شهر همچنین گزارش 156 جدید کروناویروس موارد پس از چهار شنبه, ژوئن 26 آخرین بار در شهرستان ارائه به روز رسانی در آن COVID-19 پاسخ. شده اند وجود دارد 3,799 موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس شناسایی شده در ساحل طولانی از بحران بهداشت عمومی آغاز شد. در مورد 2,741 مردم بهبود یافته اند — در حدود 72 درصد از کل جمعیت است که دارای آزمایش مثبت است.

روز دوشنبه خبر رسید یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به منظور خاموش کردن میله در لس آنجلس و شش دیگر California counties به دلیل گسترش روز افزون coronavirus در آن مناطق; LA County سریعا اعلام آن خواهد ماند, خرید فرماندار و ساحل طولانی نیز اعلام کرد آن را به میله نزدیک است.

تصمیم به بستن سپس آمد کمتر از دو هفته پس از بارها ناخن سالن و از wineries اجازه داده شد به بازگشایی در لانگ بیچ.

ساحل طولانی را برآورده نمی کند دو نفر از این هشت “ثبات شاخص های” برای اطلاعات بیشتر reopenings بهداشت و خدمات انسانی مدیر کلی mike hartnett گفت: در طول یک بعد از ظهر دوشنبه جلسه.

شهر باید مورد نرخ زیر 100 در هر 100 ، 000 ساکنان و یا مثبت شدن نرخ زیر 8% بیش از هفت روز. در حال حاضر mike hartnett گفت: ساحل طولانی مورد نرخ 187 و مثبت رای در روز دوشنبه بود 10.8%.

بیمارستان, ظرفیت, اما پایدار باقی می ماند.

“ما بستری و بیمارستان ظرفیت هنوز هم راحت که در آن ما هستند” شهردار رابرت گارسیا گفت. “این به طور چشمگیری تغییر از آخرین گزارش.”

Mike hartnett, هر چند گفت که در حالی که این شهرستان هیچ جا به عنوان نهفته به سایر استان ها در یک چشم نزدیک است که نگه داشته روی تخت بیمارستان در دسترس — به خصوص کسانی که در نزدیکی ساحل طولانی است.

اورنج کانتی برای مثال دیده می شود روزانه افزایش می دهد در بستری از حدود 15 درصد بیش از سه روز گذشته mike hartnett گفت.

“این ویروس در خارج وجود دارد” mike hartnett گفت. “و من واقعا شما را تشویق همه به توجه.”

در سراسر این شهر روند کند راه اندازی مجدد اقتصاد — پس از اقامت در خانه سفارشات در مارس توقیف غیر ضروری کسب و کار — گارسیا تاکید شده است که ساحل طولانی می توانید مکث و یا عقب برخی از reopenings توجه به گسترش ویروس.

“حتی اگر ما مسطح منحنی قابل توجهی بازگشایی اثبات به عواقب منفی در بسیاری از کشورها و برخی از آنها حتی دوباره بازگشایی مجدد برنامه” گارسیا گفت: در یک شنبه, ژوئن 27, پیام. “ساحل طولانی است که با استفاده از احتیاط و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

همچنین در روز دوشنبه, LA مقامات شهرستان اعلام کرد و آنها را در تمام سواحل طریق چهارم جولای آخر هفته — یک تعطیلات محبوب برای فعالیت های ساحل — برای جلوگیری از جمعیت زیادی از جمع آوری. ساحل طولانی اگر چه صاحب آن خط ساحلی و معلوم نبود بعد از ظهر دوشنبه که آیا این امر نیز نزدیک سواحل آن است.

اما گارسیا آیا صحبت می کنند به طور کلی در مورد هر مطلب تعطیلی این اتفاق در آینده.

“ما باید آماده برای بقیه هفته می رود,” او گفت:, “و آماده اضافی برای حرکت صعودی در صورتی که در آن شرایط است.”

گارسیا همچنین اعلام کرد دو طرح سلامت در روز دوشنبه که در نهایت به قبل از شورای شهر: سیاه و عدالت در سلامت ابتکار و جامعه بازیابی صندوق. هر دو را دریافت خواهد کرد $1 میلیون نفر در تامین مالی از طریق حمایت از دولت و عمل خواهد شد از طریق این شهر در بخش بهداشت و درمان.

سیاه و عدالت در سلامت ابتکار عمل را “نگاه کنید که چگونه ما به طور خاص هدف قرار دادن و حمایت از اعضای جامعه ما که واقعا نیاز به کمک ما و کسی که در حال مرگ هستند در سرعت” گارسیا گفت.

مردم سیاه و سفید در لانگ بیچ اند و از coronavirus-عوامل مرتبط با آن در یک نرخ بالاتر از جامعه و جمعیت در داخل شهر.

جامعه بازیابی صندوق خواهد شد به طور مستقیم به سمت گروه های اجتماعی در این شهرستان است که با کمک این COVID-19 پاسخ — از جمله بهبود وضع اقتصادی و غذایی و بهداشتی نیاز دارد.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de