لانگ بیچ گزارش 4 بیشتر coronavirus مرگ و میر 34 مورد جدید

یکی دیگر از چهار ساحل ساکنان فوت کرده اند با توجه به کروناویروس-علل مربوط به مقامات اعلام کردند شنبه, ژوئن 13, آوردن شهر مرگ و میر به 114.

این شهر همچنین گزارش 34 مورد بیشتر از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. وجود دارد 2,599 موارد شناسایی شده در ساحل طولانی که از روز شنبه.

در مورد 1,970 مردم را بهبود و 74 نفر در بیمارستان بستری شدند با این ویروس به روز.

این خبر یک روز پس از کشت از کسب و کار از جمله ورزشگاه تناسب اندام استودیو موزه ها و گالری ها اجازه داده شد برای بازگشایی, برای اولین بار در ماه.

و تغییر دیگر به این شهر اقامت در خانه سفارش اعلام شد جمعه, ژوئن 12: خانواده ها هم اکنون می توانید غیر روحانی کردن و یا لذت بردن از یک پیک نیک در ساحل. تا آن زمان مردم اجازه داده شد در سواحل, اما فقط برای استفاده فعال مانند شنا, گشت و گذار, پیاده روی و یا در حال اجرا است.

مردم همچنین می توانید در حال حاضر شرکت در چنین گروه های ورزشی به والیبال یا pickleball که منع شدند و تا روز جمعه.

اما این شهر هنوز هم توصیه می کند که مردم تنها جمع آوری — این که آیا آن را برای یک پیک نیک و یا یک بازی والیبال — با مردم و از خانواده خود را.

در علاوه بر این به حفظ حداقل شش فوت فاصله از افراد خارج از خانواده مقامات بهداشت ادامه داد: در روز جمعه برای تاکید بر اهمیت اقدامات دیگر مانند شستن دست و صورت را پوشش زمانی که در.

به اطمینان حاصل شود که ساحل طولانی را می توانید در ادامه حرکت رو به جلو با بیشتر reopenings شهر سلامت و خدمات انسانی مدیر کلی mike hartnett روز جمعه گفت این نیز مهم است برای مردم برای دریافت تست شده برای COVID-19.

“تست بسیار مهم است بنابراین ما می خواهیم شما را به دنبال تمام پروتکل,” او گفت: در یک بعد از ظهر جمعه در جلسه. “مطمئن شوید که اگر شما علائم و یا شما اعتقاد دارم که شما بوده ام در معرض است که شما بروید و تست شده است.”

هر کسی صرف نظر از اینکه آیا شما علائم می توانید تست شده به صورت رایگان در لانگ بیچ. به برنامه قرار ملاقات, دیدار بیت.ly/3hrEGk6.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>