لانگ بیچ گزارش 3 بیشتر coronavirus مرگ و میر 95 بیشتر موارد

یکی دیگر از سه ساحل طولانی ساکنان فوت کرده اند با توجه به کروناویروس-علل مربوط به مقامات اعلام کردند روز شنبه, مارس 21 آوردن این شهر تلفات به 68.

این شهر همچنین گزارش 95 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. وجود دارد 1,495 موارد شناسایی شده در ساحل طولانی که از پنج شنبه.

در مورد 991 نفر بهبود یافته اند و 62 نفر در بیمارستان بستری شدند با این ویروس که از پنج شنبه.

روز پنجشنبه خبر رسید نزدیک به دو هفته پس از ساحل شروع به بلند کردن برخی از بسته شدن آن در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. شهردار رابرت گارسیا گفت: در یک بعد از ظهر چهارشنبه مارس 20 جلسه توجیهی که او را به ارائه یک نمای کلی در جمعه, مه 22, چگونه آن reopenings — که شامل اجازه دادن به ساکنان برای دسترسی به سواحل شهر مسیرهای پیاده روی سگ پارک و به بازدید از کسب و کار خرده فروشی برای منظقه وانت — نهفته اند تعداد موارد مرگ و بستری شدن در بیمارستان و دیگر COVID-19 متریک.

اولین روز از reopenings در ساحل طولانی شد جمعه, مه 8, زمانی که مسیرهای پیاده روی گلف و نمایندگی خودرو نمایشگاه اجازه داده شد به بازگشایی شده است. کسب و کار خرده فروشی نیز مجاز به بازگشایی آن روز اما تنها به ارائه تحویل و یا منظقه وانت.

در آن زمان گارسیا گفت: ساحل طولانی خواهد نیاز به دو تا سه هفته به جمع آوری اطلاعات قبل از توجه به بیشتر reopenings.

“ما تا به حال موارد مثبت و مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان قبل از این reopenings و ما باید بستری شدن در بیمارستان و متاسفانه مرگ و میر” بعد از آن او در آن زمان گفت. “این واقعا در مورد چگونه ما می توانیم بهترین آماده سازی و اطمینان از ما حرفه ای پزشکی را از آنچه آنها نیاز است و ما شاهد هر خوشه.”

با توجه به این شهر داده داشبورد بزرگترین واحد-روز پرش در عفونت در 30 روز گذشته شد مه 8, زمانی که 65 مورد جدید تایید شد. بعد از آن روز بیشترین تعداد موارد جدید شد مارس 12, زمانی که 32 نفر تایید شدند.

اما مقامات باید اذعان کرد که تاخیر در گزارش از آزمایشگاه خصوصی و مراقبت های بهداشتی دیگر همکاران می تواند عطف به ماسبق تغییر تعداد موارد و مرگ و میر است که تایید شده است در هر روز داده می شود.

هفته گذشته این شهر شاهد تعدادی از تک بعد جهش در موارد گزارش شده اما مقامات گفت که در یک آزمایشگاه خصوصی عقب مانده در ارائه این شهر با برخی از نتایج; برخی از موارد مورخ به عنوان دور برگشت به عنوان آوریل 1 با توجه به این شهرستان است.

شهر سلامت و خدمات انسانی مدیر کلی mike hartnett, در روز چهارشنبه گفت: ساحل طولانی است که ردیابی آن تاخیر و مقاطعه اطلاعات جدید به برنامه های بیشتر برای بلند بسته شدن در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“ما نمی دانیم که این تاخیر تا زمانی که ما با توجه به داده های ما و ما روند نگاه کنیم و فوری داده اما ما نیز به عقب نگاه,” او گفت:. “ما در شاخص های عقب مانده به درک — هنگامی که ما می دانیم که کسانی که اطلاعات دقیق هستند و همه چیز را گزارش داد — واقعا قادر به درک روند شبیه است.

“ما صرف مقدار زیادی از زمان” mike hartnett افزود: “به دنبال در هر دو تعداد کسانی که در طول راه.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>