لانگ بیچ گزارش 3 بیشتر coronavirus مرگ و میر 69 بیشتر موارد بیش از آخر هفته

طولانی, ساحل, عمومی, وزارت بهداشت و درمان گزارش سه بیشتر مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus و 69 بیشتر موارد بیش از آخر هفته روز یادبود و نه از جمله گزارش روز دوشنبه.

وزارت بهداشت را آزادی مطبوعات در روز دوشنبه 25 مه شامل گزارش های دریافت شده در روز شنبه و یکشنبه. روز دوشنبه گزارش خواهد بود ارائه شده در جمعه شهرستان گفت:.

در مجموع 73 نفر کشته شده اند در ساحل طولانی از عوارض مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. این شهر همچنین شناسایی 1,582 موارد مثبت.

شصت و هفت نفر بودند در حال حاضر به بستری طولانی ساحل-منطقه بیمارستان و تعدادی که باقی مانده است نسبتا ثابت در طول هفته گذشته. بستری شدن در بیمارستان یک شاخص کلیدی است که مقامات بهداشت عمومی در حال تماشای آنها به عنوان تعیین زمانی که برای بیشتر استراحت اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

در اکثر مرگ و میر مرتبط با ویروس رخ داده است و در میان ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات و تجهیزات قرار دارد که 57 افرادی که درگذشت.

در میان 73 نفر که جان خود را از دست به کروناویروس در همه حال اساسی شرایط بهداشتی. یک نفر بود در 40s خود را چهار شد در 50s, 17 بودند در 60s, 18 بودند در 70s,19 شد در 80s و 14 شد بیش از 90 سال است.

در این شهر را در دراز مدت مراقبت از امکانات 472 موارد تایید شده اند در 25 شهر 93 امکانات.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>