لانگ بیچ گزارش 2 کروناویروس جدید-مرگ و میر ناشی از, 46 موارد جدید

ساحل طولانی در گزارش جدید کروناویروس مربوط به مرگ و میر و 46 موارد اضافی در روز جمعه, ژوئن 19 — همان روز بارها و ناخن سالن اجازه داده شد به بازگشایی در این شهرستان است.

شهر مرگ و میر آمار 118 جمعه و تعداد کل موارد رسیده 2,934 با توجه به اطلاعات منتشر شده در ساحل طولانی را coronavirus داشبورد.

تا کنون در مورد 2,225 مردم از بهبود COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. که حدود سه چهارم از کل جمعیت است که دارای آزمایش مثبت است. به عنوان جمعه و 73 نفر در بیمارستان است.

شهر مرگ و میر و مورد در هر 100,000 نفر باقی مانده اند بطور قابل توجهی پایین تر از لس آنجلس را به عنوان یک کل است اما به خوبی جلوتر از ایالت نرخ. ساحل طولانی, برای مثال تا کنون دیده می شود 24 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است. لس آنجلس تا به حال 34 مرگ و میر در هر 100 ، 000 در حالی که کالیفرنیا تا به حال 14 مرگ و میر در هر 100 ، 000 با توجه به شهر داشبورد. لس آنجلس این هفته پیشی گرفته 3,000 کل مرگ و میر.

اما هر دو ساحل طولانی و شهرستان لا به مراتب متراکم تر از بسیاری از نقاط دیگر دولت را در کالیفرنیا دمای پایین.

به روز شده در coronavirus اطلاعات آمد و در همان روز به ساحل پیشرفت بیشتر در طول مسیر به طور کامل بازگشایی اقتصاد آن است. یک هفته پس از اجازه دادن به هتل ها برای باز کردن اوقات فراغت مسافران و همچنین موزه ها و سالن های ورزشی و آکواریوم اقیانوس آرام — شهر داد OK برای میله wineries و ناخن سالن برای از سرگیری عملیات پس از توقیف از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. هر دو کسب و کار باید به دنبال دقیق دستورالعمل های بهداشتی برای محافظت در برابر گسترش بیشتر ویروس.

میله و از wineries خواهد شد که محدودیت های مشابه به رستوران که اجازه داده شد برای یک بار بیشتر استقبال مراجعان به ناهار خوردن در داخل خانه در اواخر ماه گذشته. Bartops هنوز هم بسته می شود و مشتریان باید برای نشستن در میز و نوشیدنی به آنها تحویل داده. کارکنان مجبور به پوشیدن چهره سپر و پوشش صورت و مشتریان باید پوشیدن پوشش صورت زمانی که آنها در حال نوشیدن نیست. هر کس باید حفظ حداقل 6 فوت فاصله از دیگران و کسب و کار مجبور به کار در نیمه عادی خود ظرفیت.

فضای مذهبی و فرهنگی گردهمایی همچنین ممکن است رزومه در لانگ بیچ.

این شهرستان در روز پنج شنبه نیز مشخص شده بعدی آن بازگشایی مراحل: در ژوئن 26, مقامات گفت: “مراقبت شخصی خدمات” می تواند بازگشایی از جمله تاتو سرو و چشمه های معدنی و بدن-اپیلاسیون کسب و کار.

اما سینما و خانواده, مراکز تفریحی — مانند بولینگ کوچه ها و بازی های آرکید — باید بسته باقی می ماند تا اطلاع ثانوی.

شهردار رابرت گارسیا در روز پنج شنبه گفت: ساحل طولانی بود قادر به حرکت به جلو با بیشتر reopenings از آنجا که در شهرستان انجام داده است یک کار خوب از حفظ تعداد موارد تا کنون. بیمارستان ظرفیت در 58 درصد در روز پنج شنبه گفت که تعداد “باقی مانده است نسبتا پایدار طی چند هفته گذشته.

“وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک سنبله,” او گفت: “و ما ظرفیت بیمارستان — نه فقط کنونی بیمارستان شماره دادم اما همچنین با توانایی خود را برای گسترش — قوی است.”

روز جمعه ساحل طولانی اعلام کرد که آن را توزیع سپر چهره به میله, رستوران ها و مراقبت های شخصی کسب و کار بیش از آخر هفته. هدف این شهرستان گفت: در بیانیه ای شد برای ارائه تجهیزات ایمنی به کسب و کار است که ممکن است دسترسی فوری به آن — نتیجه کمک به آنها برای باز کردن سریع تر.

شهر محدود خواهد شد و کسب و کار به حداکثر 20 چهره سپر هر. کسب و کار می تواند انتخاب کنید کسانی که چهره سپر در لانگ بیچ آتش نشانی ستاد 3205 لیکوود Blvd. از ساعت 9 صبح تا ظهر شنبه و چهار شنبه, ژوئن 20 و 21.

“همانطور که ما به آرامی شروع به بازگشایی اقتصاد ما, ما باید بسیار آگاه نگه داشتن هر یک از دیگر امن و سالم” گارسیا گفت: در یک جمعه در بیانیه ای. “ارائه چهره سپر برای ما کوچک کسب و کار و کارکنان خود را در یک راه کوچک ما می تواند کمک به کسب و کارهای محلی بازگشایی با خیال راحت.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de