لانگ بیچ گزارش 2 بیشتر coronavirus مرگ و میر یکشنبه در مجموع از 12

ساحل طولانی — Long Beach گزارش دو مرگ و میر بیشتر از COVID-19 روز یکشنبه پرورش این شهرستان در مجموع به 12.

آخرین دو قربانیان زن بودند یکی در 70s و دیگر بیش از 80 سال است. تمام 12 از ساحل طولانی را COVID-19 مرگ و میر شده است افرادی که شرایط بهداشتی اساسی, مقامات گفت.

این شهر در حال حاضر 337 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و حدود 140 موارد که در آن مردم را بهبود شهردار رابرت گارسیا گفت.

همچنين 71 موارد مثبت تایید شده اند در شش تسهیلات مراقبت دراز مدت در لانگ بیچ. این شامل هر دو ساکنان و کارکنان که ممکن است طولانی ساحل ساکنان.

ساحل طولانی خود را در بخش بهداشت و درمان اما با این نسخهها کار از نزدیک با لس آنجلس وزارت بهداشت.

این شهرستان دارای تمدید اقامت خود را در خانه سفارش از طریق مارس 15 عنوان شده است این شهرستان از لس آنجلس. این ساحل طولانی اداره پلیس اقتدار به صدور جریمه و نه کمتر از $50 و نه بیش از $1,000 برای کسانی که به نقض سفارش, مقامات گفت.

شهر پارک ها بسته شد برای یکشنبه عید پاک خواهد شد اما بازگشایی “به صورت منفعل استفاده می کند مانند پیاده روی و دوچرخه سواری در دوشنبه 13 آوریل” مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>