لانگ بیچ گزارش 2 بیشتر coronavirus مرگ و میر و 53 مورد جدید

دو ساحل طولانی ساکنان فوت کرده اند با توجه به کروناویروس-علل مربوط به مقامات اعلام کردند چهار شنبه, ژوئن 12, آوردن شهر مرگ و میر به 110.

مقامات همچنین گزارش 53 بیشتر موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. شده اند وجود دارد 2,565 موارد شناسایی شده در ساحل طولانی از زمان شروع این بیماری همه گیر.

در مورد 1,923 مردم را بهبود و 79 نفر در بیمارستان بستری شدند با این ویروس که از جمعه.

خبر آمد به عنوان یک کشت از کسب و کار از جمله ورزشگاه تناسب اندام استودیو موزه ها و گالری ها اجازه داده شد برای بازگشایی, برای اولین بار در ماه.

و تغییر دیگر به این شهر اقامت در خانه سفارش اعلام شد جمعه: خانواده ها هم اکنون می توانید غیر روحانی کردن و یا لذت بردن از یک پیک نیک در ساحل. تا این نقطه از افراد اجازه داده شده در سواحل, اما فقط برای استفاده فعال مانند شنا, گشت و گذار, پیاده روی و یا در حال اجرا است.

مردم همچنین می توانید در حال حاضر شرکت در گروه های ورزشی مانند والیبال یا pickleball که منع شدند و تا روز جمعه.

اما این شهر هنوز هم توصیه می کند که مردم تنها جمع آوری — این که آیا آن را برای یک پیک نیک و یا یک بازی والیبال — با مردم و از خانواده خود را.

در علاوه بر این به حفظ حداقل شش فوت فاصله از افراد خارج از خانواده مقامات بهداشت ادامه داد: در روز جمعه برای تاکید بر اهمیت اقدامات دیگر مانند شستن دست و صورت را پوشش زمانی که در.

به اطمینان حاصل شود که ساحل طولانی را می توانید در ادامه حرکت رو به جلو با بیشتر reopenings شهر سلامت و خدمات انسانی مدیر کلی mike hartnett روز جمعه گفت این نیز مهم است برای مردم برای دریافت تست شده برای COVID-19.

“تست بسیار مهم است بنابراین ما می خواهیم شما را به دنبال تمام پروتکل,” او گفت: در یک بعد از ظهر جمعه در جلسه. “مطمئن شوید که اگر شما علائم و یا شما اعتقاد دارم که شما بوده ام در معرض است که شما بروید و تست شده است.”

هر کسی صرف نظر از اینکه آیا شما علائم می توانید تست شده به صورت رایگان در لانگ بیچ. به برنامه قرار ملاقات, دیدار بیت.ly/3hrEGk6.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im