لانگ بیچ گزارش 110 بیشتر coronavirus موارد اما سنبله است که با توجه به گزارش تاخیر

در همان روز طولانی, ساحل, بازگشایی سگ پارک ها و سواحل این شهرستان گزارش 110 بیشتر coronavirus موارد همراه با مرگ دیگری است.

اگر چه تعداد موارد جدید که به ارمغان آورد و مجموع شمارش آرا در این شهرستان شناسایی به 1,094 — طولانی بود ساحل بزرگترین واحد-روز پرش گفته مقامات جمعه, مارس 13 که سنبله شامل تاخیر نتایج آزمون از یک آزمایشگاه خصوصی. برخی از کسانی که در آزمون مورخ به تاریخ 1 آوریل شهرستان گفت.

“ما در حال تلاش برای تجزیه کردن آنهایی که در واقع از امروز و دیروز” شهردار رابرت گارسیا گفت: در طول یک بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه “در مقابل دیگران است که به عنوان دور به عنوان هفته و در هفته گذشته است.”

تعداد ساکنان ساحل که فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای این ویروس رشد به 49 در روز چهارشنبه. در مورد 677 نفر بهبود یافته اند و 53 نفر در بیمارستان بستری شدند با این ویروس که از چهارشنبه.

این شهر را تکمیل کرده است بیش از 20 ، 000 آزمون COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس, گارسیا گفت.

گارسیا همچنین گفت که اکثر ساکنان به نظر می رسد به قوانین زیر در مورد فاصله فیزیکی و پوشش صورت در سواحل پارک سگ مسیرهای پیاده روی و فروشگاه های خرده فروشی که همه باید بازگشایی در هفته گذشته. آن محل بودند همه تعطیل در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کوروناویروس.

اخیر از reopenings در روز چهارشنبه بودند که در شهرستان سگ پارک ها و سواحل است. اگر چه مردمی بودند مجاز بر روی شن و ماسه برای اولین بار در شش هفته آنها تنها مجاز به شرکت در فعالیت های تفریحی مانند شنا یا قایقرانی; پیکنیک و آفتاب گرفتن بودند و هنوز هم ممنوع است.

گارسیا گفت: بعد از ظهر چهارشنبه بود که او آگاه نیست که آیا هیچ گونه هشدار و یا تقدیر نامه صادر شده به افرادی که سعی کرده بود به جمع آوری و یا ذخیره کردن در سواحل این شهر.

اما او گفت: بر اساس مشاهدات خود را به نظر می رسد ساحل reopenings داشتن یک اثر مثبت در جای دیگر در شهرستان.

“شاید به این دلیل که در ساحل در حال حاضر باز است اما وجود دارد کمتر از یک ضربه احساس کردم در بیکسبی پارک و bluffs امروز در روز,” او گفت: “از من تا به حال دیده ایم.”

او گفت که در طول بحران و تعطیلی طولانی ترین ساحل ساکنان انطباق با شهر سلامت سفارش.

“اکثریت مردم زیر قوانین” او گفت:. “هنوز هم وجود دارد برخی که پس از آن برای رفتن به یک سیستم کامل. وجود دارد رفتن به رعایت کامل و ما در حال رفتن به قادر به اجرای سیستم است که قادر به استناد هر کس که با شکستن قوانین.”

گارسیا گفت که او امیدوار ساکنان قادر خواهد بود به “پلیس خود را” در مورد این مسئله. اما او همچنین اشاره کرد این شهر صادر کرده است برخی از استناد به اجرای بهداشت و درمان منظور و ادامه خواهد داد به انجام این کار — حتی به عنوان اولین پاسخ دهندگان همچنان به مقابله با مسائل ربطی به ویروس.

“جرم و جنایت و هر چیز دیگری استفاده می شود که به اتفاق می افتد در شهرستان قبل از COVID است که هنوز هم اتفاق می افتد,” او گفت: “پس (امنیت عمومی), منابع همه جا هستند.”

همانطور که برای چه این شهر گام های بعدی برای لغو تعطیلی می تواند مستلزم گارسیا گفت: این مهم خواهد بود به تماشای شاخص مانند تعداد coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان برای تعیین زمانی که به گسترش reopenings.

گارسیا هشدار داد که او تا به حال در قبل از جلسات طولانی که ساحل را عقب reopenings اگر بهداشت عمومی شاخص نشان داد هر خوشه در موارد جدید.

“ما باید خیلی مراقب باشید در باز نمی بیش از حد سریع,” او گفت: “از آنجا که مطلق بدترین کاری که ما احتمالا می تواند انجام دهد در این نقطه است که باز کردن سریع و پس از آن باید برای رفتن به عقب و شروع به بسته شدن همه چیز دوباره به دلیل بستری شدن در بیمارستان مشخصی.

“ما همچنان به اضافه کردن بلوک های ساختمان” او افزود: با اشاره به بیشتر reopenings “اما بلوک های ساختمان را تنها افزود: اگر زمانی در روزها و هفته های آینده پیش رو ما را دیده اند افزایش تعداد ما. بنابراین این چیزی است که ما به دنبال.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im