لانگ بیچ گزارش 10 بیشتر coronavirus مرگ و میر; شهر می گوید افزایش است با توجه به گزارش تاخیر

یکی دیگر از 10 ساحل طولانی ساکنان درگذشت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات اعلام کردند پنج شنبه, مارس 19 بزرگترین واحد-روز پرش در مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد.

اما این شهر در بیانیه ای گفت که تعدادی از تازگی و میر گزارش شده “نشان می دهد نیست سنبله یا افزایش مرگ و میر.”

به جای این بیانیه گفت: طیف وسیعی از عوامل از جمله “تاخیر در آخر هفته گزارش از ساحل طولانی یادبود مرکز پزشکی” و مرگ است که در آن مقامات به بعد یاد گرفتم که باعث شد مربوط به کروناویروس در بالا از روز گذشته مرگ و میر — کمک به پرش.

ساحل طولانی مرگ و میر از این ویروس 62 عنوان از شنبه.

“تاخیر در گزارش مشترک در سراسر کشور و در لس آنجلس کانتی” در بیانیه ای گفت:.

یکی از جدید مرگ و میر رخ داده است چهار شنبه, مه 13; سه رخ داده است جمعه, مارس 15; یکی رخ داده است روز شنبه, مارس 16; سه رخ داده است یکشنبه, مارس 17; و دو رخ داده است چهار شنبه, مارس 18.

هفت جدید مرگ و میر در ارتباط بودند با تسهیلات مراقبت دراز مدت.

همراه با 10 اضافی مرگ و میر, لانگ بیچ گزارش 57 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس آوردن تعداد شناسایی شده در این شهرستان به 1,362.

“گزارش روزانه مورد شمارش همچنان به نوسان با توجه به تقاضای سنگین برای تست (با توجه به محدوده وسیع تری از معیارهای تست)” یک شهر بیانیه ای گفت: “و جمع شدن در آزمایشگاه های مختلف باعث تاخیر در گزارش است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>