لانگ بیچ گزارش 1 بیشتر coronavirus مرگ به عنوان مقامات درخواست ساکنان به ماندن هوشیار’

یکی دیگر از ساحل طولانی ساکن مرده است با توجه به کروناویروس-علل مربوط به مقامات اعلام کردند روز شنبه 25 ژوئن آوردن این شهر تلفات به 123.

این شهر همچنین گزارش 104 جدید کروناویروس موارد است. شده اند وجود دارد 3,509 موارد شناسایی شده در ساحل طولانی از بحران بهداشت عمومی آغاز شد.

در مورد 2,565 مردم را بهبود و 72 نفر در بیمارستان بستری شدند با این ویروس که از پنج شنبه.

خبر آمد که مقامات بهداشت عمومی هشدار داد که میزان موارد و بستری شدن در بیمارستان در شهرستان در حال افزایش است.

سلامت و خدمات انسانی مدیر کلی mike hartnett گفت و تصریح کرد: در طول پنج شنبه بعد از ظهر جلسه که حتی به عنوان تعدادی از موارد همچنان به صعود از مهم ترین متریک برای تماشای بستری شدن در بیمارستان است.

اگر بيمارستان نرخ اشغال بیش از حد بالا گرفتن mike hartnett گفت: “آن زمان که ما واقعا نیاز به فکر می کنم در مورد بسته شدن همه چیز به پایین.”

شهردار رابرت گارسیا اشاره کرد که بلند, ساحل, بیمارستان نرخ اشغال بود که در 59 درصد در روز پنج شنبه.

که “باقی مانده است نسبتا پایدار; آن بالا رفته فقط کمی” گارسیا گفت. “اما شما می توانید از یک بستری میزان 60% تا 70% یا 80% و نه به سرعت به خصوص اگر جامعه گسترش است که اتفاق می افتد در یک شهر است.”

و در لانگ بیچ, mike hartnett گفت: روشن است که در جامعه گسترش یافته است اتفاق می افتد.

در علاوه بر این به یک افزایش در تست افزایش موارد در ساحل طولانی است چرا که “بیشتر مردم نیز در” او گفت:, “است که باعث بیشتر موارد از جامعه گسترش یافته است.”

مقامات بهداشت هر چند نه سیگنال در روز پنج شنبه که ساحل طولانی نیاز به backpedal در هر زمان به زودی بر روی تخته سنگ از بخش های کسب و کار است که اجازه داده شده به بازگشایی در هفته های اخیر. کسب و کار شخصی ارائه خدمات نظافت — فیشال, اپیلاسیون, لوازم آرایشی, خالکوبی و ماساژ — می توانید برای مثال هنوز بازگشایی شروع چهار شنبه, ژوئن 26.

اما مقامات هشدار داد که در حالی که تعداد موارد بستری در ساحل طولانی است که در حال حاضر کنترل آن را هنوز هم ممکن است در این شهر می توانید ببینید عمده سنبله در روزها و هفته های پیش رو است.

به گارد در برابر آن, mike hartnett گفت: این مهم است که هر کس را که مورد نیاز اقدامات احتیاطی در حالی که در مکان های عمومی از جمله پوشیدن چهره و پوشش و اقامت حداقل 6 فوت دور از دیگران است.

“تمرکز ما در حال حاضر واقعا مطمئن شوید که افرادی که در خارج وجود دارد که به عنوان مراقب باشید که آنها را می توان هر روز” mike hartnett گفت. “COVID-19 به وضوح ادامه دارد و ما باید برای ماندن مراقب باشند.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de