لانگ بیچ گزارش 1 بیشتر coronavirus مرگ 78 موارد جدید

یکی دیگر از ساحل طولانی ساکن مرده است با توجه به کروناویروس-علل مربوط به مقامات اعلام کردند شنبه, ژوئن 16, آوردن شهر مرگ و میر به 115.

این شهر همچنین گزارش شده 78 مورد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. وجود دارد 2,712 موارد شناسایی شده در ساحل طولانی که از سه شنبه.

در مورد 2,092 مردم را بهبود و 68 نفر در بیمارستان بستری شدند با این ویروس که از سه شنبه.

این خبر یک روز پس از شهردار رابرت گارسیا اعلام کرد که ساحل طولانی سالانه تابستانی سری کنسرت ها و جشنواره ها را نمی خواهد اتفاق می افتد در سال 2020 از آنجا که از virus. این شهر برنامه های تابستانی به طور معمول شروع هفته آینده.

“ما خیلی دوست دارم برای انجام این, اما آنها فقط مجاز توسط دولت” گارسیا گفت: در یک بعد از ظهر دوشنبه ژوئن 15 جلسه.

جوانان و بزرگسالان ورزش تابستان در لیگ نیز لغو شده است, گارسیا گفت: هر چند Junior نجات غریق در ساحل طولانی خواهد شد مجاز است.

برای کمک به پدر و مادر و بچه ها چیزی برای انجام در این شهرستان ارائه خواهد شد افزایش روز اردوگاه در 22 پارک در سراسر شهر برای کودکان سنین 5 تا 12 و در چهار پارک سایت برای نوجوانان است.

نویسنده کارکنان دیوید روزنفلد کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>