لانگ بیچ گزارش 1 بیشتر coronavirus مرگ 36 بیشتر موارد

یکی دیگر از ساحل طولانی اقامت کرد و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات گزارش روز شنبه, مه 2 آوردن این شهر تلفات به 37.

ساحل طولانی نیز گزارش داد 36 مورد جدید از این ویروس است. تعداد کل موارد شناسایی شده در این شهرستان در حال حاضر 745.

حدود 445 نفر بهبود یافته اند و 41 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری با ویروس.

روز شنبه خبر رسید در پایان یک هفته است که در آن ساحل طولانی به طور چشمگیری افزایش یافته است تست در سراسر شهرستان. Long Beach هم اکنون می توانید تست 1,000 روزانه برای ویروس.

“ما به طور چشمگیری افزایش یافته است تست در سراسر شهر, بنابراین در حال حاضر” شهردار رابرت گارسیا گفت: در طول یک بعد از ظهر جمعه در جلسه “ما باید انتظار برای دیدن بیشتر و بیشتر به موارد مثبت.

“ما باید احساس خطر” توسط پرش در مورد او گفت: “کاملا, اما آن را نیز یک نشانه در حال تست هستیم ، ما می خواهند بدانند که اگر مردم COVID-19 طوری که یک نکته مثبت برای همه ما آزمایش می تواند به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

ساحل طولانی باز کرده دو تست بیشتر سایت های این هفته در اردن به علاوه بالا و Veterans Memorial Stadium — و در حال حاضر ارائه می دهد تست در سایت های خاص برای خط مقدم کارگران که بدون علامت. وجود دارد در حال حاضر شش تست سایت در این شهرستان است.

بدون علامت خط مقدم کارگران می تواند آزمایش می شود در:

  • اردن علاوه بر 171 W. Bort سنت
  • لانگ بیچ شهر کالج ساحل اقیانوس آرام دانشگاه 1305 E. بزرگراه ساحل اقیانوس آرام
  • و سنت مری مرکز پزشکی 1050 لیندن Ave.

“ما در حال تشویق شما, اگر شما یک خط مقدم کارگر از هر نوع — اگر شما یکی از ما پرستاران و کادر پزشکی یک خانه مراقبت کارگر — کار در هر ظرفیت وجود دارد در خط مقدم” گارسیا گفت: “لطفا تست شده است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>