ساحل طولانی اصلاحات ائتلاف فایل های کت و شلوار در برابر LA county ثبت بیش از اندازه گیری بازشماری

طولانی, ساحل, اصلاحات ائتلاف واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر لس آنجلس کارمند/ضبط Dean لوگان بیش از شهرستان جدید سیستم رای گیری و یک سقط بازشماری این شهر را اندازه گیری یک رای گیری ابتکار عمل.

این طرح دعوی در دادگاه واصل چهار شنبه, مارس 11 در Los Angeles County Superior Court به دنبال به دفتر ثبت و راه اندازی مجدد اندازه گیری بازشماری “در یک هزینه معقول” گفت: Ian پاتون مدیر از ائتلاف.

مایک سانچز سخنگوی ثبت و گفت: این دفتر نشده است خدمت کرده است و دیده نمی شود هر یک از طرح دعوی در دادگاه اسناد و مدارک.

“ما نمی دیدگاهها فعال دادخواهی” سانچز گفت: در یک ایمیل.

اندازه گیری شد و رای گیری ابتکار عمل در مارس 3 انتخابات است که به دنبال به طور نامحدود تمدید 10 ساله 10.25% شهر مالیات بر فروش است که رای دهندگان به تصویب رسید در سال 2016. طرفداران خود گفت: در طول مبارزات انتخاباتی که ساحل طولانی نیاز به بودجه بیشتر به آدرس زیرساخت ها و امنیت عمومی نیاز دارد. کسانی که مخالف از جمله ائتلاف استدلال کرد که ساحل طولانی نبوده است خوب مباشر از پول آن را دریافت از مالیات پس از سال 2016.

ابتکار گذشت 16 رای با نزدیک به 100,000 آرا.

وجود دارد هیچ ارائه در دولت قانون که نیاز به بازشماری آرا به صورت خودکار با توجه به کالیفرنیا وزیر امور خارجه. پس از بازشماری برای این مسابقه تنها می تواند به نام با منشی شهرستان, اگر علت معقول و منطقی به این باور برگه های رای بوده است miscounted و یا اگر یک رای دهندگان درخواست آن ظرف پنج روز از صدور گواهینامه.

پاتون درخواست بازشماری بنابراین او مجبور به تحمل هزینه های نیروی کار و تجهیزات مورد نیاز برای شهرستان برای تکمیل فرایند پرداخت روزانه سپرده است.

ائتلاف ساخته شده برای اولین بار از سپرده کمتر از $10,000 و بازشماری آرا آغاز شد و در اوایل ماه آوریل.

اما لوگان را برآورد هزینه خواهد شد $11,000 یک روز برای 16 تا 20 روز تا حد زیادی به دلیل پیچیدگی بازیابی ساحل طولانی رای گیری تحت یک سیستم رای گیری جدید در این شهرستان اجرا شده در مارس 3 انتخابات.

تحت سیستم های قدیمی که در آن رای دهندگان تا به حال تعیین حوزه های رأی گیری بر اساس جایی که آنها زندگی می کردند آراء برای یک ساحل طولانی مسابقه خواهد نگه داشته شده است در یک مکان. اما سیستم جدید رای دهندگان مجاز به بازیگران در یک رای گیری در هر نقطه در لس آنجلس — معنی برگه های رای خود در حال حاضر در مخلوط آن با رای دهندگان countywide.

پاتون گفت: او اضافه کرد: نامه ای که با اولین پرداخت در آوریل 8, اعتراض به هر دو رای گیری روند بهبود و هزینه.

اولیه آرا با استفاده از اسکن های رای کلیشه عین متن مشاهده در صفحه نمایش دیجیتال صورت گرفت بیش از سه روز در آن هفته در هزینه بیش از $حدود 21,000 پاتون گفت. اما پاتون اضافه شده تنها در مورد 7,700 آرا شده بود شمارش در آن زمان.

پس پاتون گفت: او صادر شده تقاضای ثبت نام بازگشت به بازشماری برآورد هزینه قبل از انتخابات و یا LBRC متوقف خواهد پرداخت.

“بخش پاسخ به آقای پاتون نامه صبح امروز به درخواست برای تغییر در روند بازشماری,” سانچز گفت: در ماه آوریل و افزود که دفتر ثبت و به پاتون مهلت “برای تایید قصد خود را و به سپرده مورد نیاز به ادامه بازشماری آرا.”

پاتون خود را کشیده تعداد ناظران و دفتر را ترک کرد, او گفت: پس از آن. این گروه همچنین اعلام کرد که این امر در نهایت فایل طرح دعوی در دادگاه که او روز دوشنبه

“ما دادخواهی به دنبال یک حکم قیمومیت و تاکیدی امداد به زور آقای لوگان به راه اندازی مجدد بازشماری عمومی اندازه گیری به عنوان یک سنتی, مقاله های رای بازشماری در یک هزینه معقول” پاتون روز دوشنبه گفت: در آزادی. “اگر موفق ما دادخواهی موثر خواهد بازگشت به حق خود را به منظور بررسی انتخابات نتایج به جای تکیه صرفا بر غیر شفاف کامپیوتری نامزدها.”

ائتلاف به تازگی اعلام کرد 20.000 دلار کمک مالی از هوارد جارویس انجمن مالیات.

ائتلاف اتحاد استخدام شرکت حقوقی Strumwasser & Woocher که دارای تجربه در قانون انتخابات دادخواهی برای نشان دادن آن است.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>