ساحل طولانی آماده برای شهروند به پلیس شکایت کمیسیون تعمیرات اساسی, عضو شورای میگه

ساحل طولانی را شهروند به پلیس شکایت کمیسیون این است که حدود 30 سال — و نقش خود را به عنوان مستقل بررسی اتهام سوء رفتار پلیس است که در زیر میکروسکوپ امروز.

یکی از اولین پاسخ رسمی به ناآرامی ها و اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس در روز یادبود یک تماس به بررسی و وصله پینه کردن طولانی, ساحل, کمیسیون. در سال های اخیر این کمیسیون بوده است هدف از شکایت خود با اتهام ناکارآمدی و همواره به جانبداری با پلیس است.

“من با آن مخالف ادراک” گفت: عضو شورای شهر Al Austin که نشان دهنده بلند ساحل هشتم منطقه. Austin که خدمت در CPCC از سال 2003 تا 2007 از جمله روی لئامت دادن به عنوان صندلی در حال حاضر فشار برای بررسی پنل.

“این کمیسیون نیاز به اطلاع رسانی و آموزش” عمومی Austin گفت. “در همان زمان عملیات خود را و آنچه در آن می توانید به اشتراک گذاری محدود شده توسط قانون است.

“این کمیسیون توصیه می کند و نه یافته های” آستین اضافه شده است. “و آنها در برخورد با مسائل مربوط به پرسنل بنابراین بسیاری انجام شده است در جلسه بسته.”

ساحل طولانی رای دهندگان تصویب ایجاد این شهروند به پلیس شکایت کمیسیون در مارس 1990 به عنوان یک شهرستان منشور اصلاح. منشور زبان مشخص می کند که CPCC توصیه های ساخته شده به شهر, مدیر, که باعث می شود تصمیم نهایی در مورد چه باید بکنید با شکایت.

“برخی از تغییرات ساخته شده می تواند حق دور” Austin گفت. “اما دیگران نیاز به یک منشور تغییر و است که به تایید رای دهندگان.

“ما باید به دنبال در کوتاه متوسط و بلند مدت تغییرات,” او اضافه شده است. “ما باید مراقب باشید چرا که این سیاست. باید آن را نمی شود یک شبه تصمیم گیری های ما باید عمدی.”

این CPCC را مدیریت پاتریک Weithers; دفتر شامل دو بخش زمان محققان.

Weithers گفت: این دفتر است که دست زدن به 30 تا 40 نفر در یک زمان در هر ماه. پس از کارکنان بررسی حدود نیمی از موارد تلقی می شود و بدون شایستگی (به معنی کسی شکایت حاضر به پاسخ هیچ مدرکی وجود ندارد که این وضعیت رخ داده است ، و در حال ثبت به عنوان “هیچ اقدام دیگری.” کمیسیون تصویب مواردی در آن رضایت دستور کار است.

“برای هر مورد برای ما احضاریه پلیس گزارش هر گونه تصویری از حادثه” Weithers گفت. “ما مصاحبه با فردی که به شکایت هر شهود. ما بحث را دا و دادستان شهرستان بیش از حد.”

فعال موارد مورد بررسی در جلسه با کمیسیون گرفتن موارد جمعه قبل از روز شنبه نشست. این کمیسیون به طور معمول با یک بار در ماه وجود دارد یک جلسه ویژه ای برنامه ریزی شده این جمعه, ژوئن 26.

“این یافته ها در قالب توصیه به شهر, مدیر” شهرستان معاون مدیر کوین جکسون گفت. “زمان طول می کشد کمیسیون بررسی و معرفی واقعا می افزاید: به این روند است.”

جکسون و آستین هر دو گفت: آنها انتظار دارند پیشنهادات خود را برای CPCC تغییرات به بیرون آمدن از “گوش دادن جلسات” این شهرستان آغاز شده است به عنوان بخشی از رسمی آشتی روند. جکسون افزود که او انتظار دارد که یک گروه ذینفعان تشکیل می شود برای بیشتر در عمق بحث.

“و پاتریک تنها شده است مدیر برای چند ماه” جکسون گفت. “او یک محقق بنابراین او می داند که این سیستم. او را در میان یک بررسی و ما در حال حاضر دیده می شود یک چشم انداز مثبت در تعدادی از موارد به کار گرفته است.”

آستین گفت: شورای شهر نیز به مسئولیت برای CPCC و تغییرات وجود دارد. او اشاره کرد که هر عضو شورا انتصاب یک فرد به کمیسیون. شهردار همچنین دارای دو در بزرگ قرار ملاقات.

“این کمیسیون باید منعکس کننده کل جامعه و این جمعیت نه فقط نژاد” Austin گفت. “و ما نیاز به آنها را از منابع را به انجام این کار است.

“هنگامی که CPCC تشکیل شد آن را از استاندارد طلا,” او گفت:. “اما بود که 30 سال پیش. آن زمان برای برخی از به روز رسانی.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.