ساحل طولانی پیشنهاد جدید اجاره برنامه کمک برای مبارزه مستاجران

ساحل طولانی مستاجرها که قادر به پرداخت اجاره بها به دلیل تعطیلی که در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus به زودی ممکن است بیشتر گزینه های تسکین از شهرستان.

شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا در چهار شنبه, ژوئن 23, جلسه, مستقیم کارکنان شهرستان به نگاه به ایجاد یک برنامه است که به ارائه مستاجرها که پرداخت های از دست رفته به دلیل همه گیر با گزینه ای را برای پرداخت نیمی از پرداخت های از دست رفته خود را صاحبخانه و باید شهر بازی که مقدار آنها را تا به روز در اجاره خود را.

این برنامه به پیشنهاد شورای رکس ریچاردسون بود و نه در دستور کار است اما ارائه شد به عنوان راهی برای تشویق مستاجرها که پرداخت های از دست رفته به پرداخت آنچه که آنها می توانند.

این پنل در حال حاضر اجرا موقت ممنوعیت اخراج به دلیل عدم پرداخت هزینه از آنجا که بسیاری از مستاجران درآمد از دست رفته به دلیل coronavirus مربوط به تعطیلی; تحت این قانون که در حال حاضر ممنوع کسانی که اخراج طریق جولای 31, اما می تواند تمدید شود مستاجرها باید تا 31 ژوئیه سال 2021 به پرداخت هر گونه اجاره آنها مدیون است.

اما برخی از اعضای شورا ابراز نگرانی در این است که قانون می تواند محیط شهرستان به جرم اخراج ژوئیه بعدی زمانی که بسیاری از مستاجرها می تواند خود را با توجه به چهار یا پنج ماه به ارزش اجاره پرداخت همه در یک بار.

به آدرس که این شورا در نظر گرفته شده در روز سه شنبه یک قانون است که نیاز به مستاجرها به پرداخت اجاره بها با توجه به برنامه کوچکتر پرداخت در طول دوره از یک سال است.

اما ریچاردسون و دیگر اعضای شورا اشاره کرد که مورد نیاز می تواند باعث زودتر اخراج اگر مستاجرها موفق به پرداخت هر گونه افزایش کوچکتر در هر نقطه.

“ما در این دولت به آنها گفت: ” شما نمی توانید به رفتن به محل کار'” Councilwoman جانین پیرس گفت. “ما در این دولت به آنها گفت: ‘شما نیاز به ماندن در خانه.’ من نمی توانم پشتیبانی از هر چیزی که ما پس از آن به نوبه خود در اطراف و ایجاد یک مکانیسم است که اخراج مستاجران برای انجام آنچه ما به آنها گفته آنها می تواند انجام دهد.”

به جای این شورا رای به گسترش اجاره برنامه کمک آن در حال حاضر ایجاد شده است که برای راه اندازی در هفته آینده.

تحت برنامه بودجه با 5 میلیون دلار از دولت فدرال و دولت های ساحلی ارائه خواهد شد تا 1000 $در هر ماه اجاره را برای مدت سه ماه به برخی از مستاجران.

با این ایده مورد تایید سهشنبه شب شهرستان کارکنان را به دنبال دیگر فرصت های بودجه به پرداخت نصف از دست رفته برای اجاره نهفته مستاجران. برنامه را دوباره به شورای شهر در 30 روز آینده برای تصویب.

“اگر ما می خواهیم برای کمک به مردم, من فکر می کنم ما باید آدرس این واقعیت است که آمده Aug. 1 زمانی که مردم در حال پرداخت کامل خود را زمانی که (اخراج) دوره توقف است” ریچاردسون گفت: “اکثر مردم در حال رفتن به مبارزه. ما باید به آنها کمک کند.

“من فکر می کنم این راه حل در اینجا” او افزود: “به ما اجاره صندوق کمک و نگاه در راه ما می تواند هدف است که برای کمک به مردم را تا پشت خود را اجاره.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im