ساحل طولانی پلی را کامیل لیندسی امید را یک گام بزرگ به عنوان یک دونده در پاییز

ساحل طولانی پلی را کامیل لیندسی فلک کشیده و بر روی این دبیرستان در حال اجرا در صحنه سپتامبر گذشته های دیدنی و تلاش در معتبر وودبریج کراس کانتری کلاسیک و همه تحت سلطه سه مور لیگ مسابقات برنده نهایی نزدیک به یک دقیقه — و به چالش کشیدن دولت را بهترین در CIF قهرمانی.

او نمی شتافت پس و هیچ یقین زمانی که او را دوباره مسابقه.

آسیب مچ پا دو روز قبل از اولین CIF جنوبی بخش دیدار به پایان رسید پر شور دانشجوی سال اول مبارزات انتخاباتی و coronavirus بحران لغو اولین و میدانی فصل قبل از آن آغاز شده است این تصمیم پس از رسیدن تنها چند ساعت قبل از اولین بازی خود را با نیروگاه Jackrabbits.

  • ساحل طولانی پلی دونده از راه دور کامیل لیندسی سمت چپ است shdown با هم تیمی Maile کوین. لیندسی تا به حال چندین بالا پس از اتمام به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 2019. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ساحل طولانی پلی صلیب کشور)

  • ساحل طولانی پلی دونده از راه دور کامیل لیندسی بود مور لیگ صلیب کشور قهرمان به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 2019. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کمیل لیندسی)

  • ساحل طولانی پلی صلیب کشور دونده کامیل لیندسی که برنده مور لیگ این فصل به عنوان یک دانشجوی سال اول امیدوار است وجود دارد خواهد بود یک سال 2020 فصل است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ساحل طولانی پلی صلیب کشور)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

لیندسی یکی برای تماشای شاید مهمترین میانه-دونده از راه دور به emergefrom بلند, ساحل, اگر وجود دارد در واقع چیزی به تماشای. 2020 صلیب کشور فصل تنظیم شده است برای شروع در اواخر ماه اوت, اما آن را می تواند تحت فشار قرار دادند و یا احتمالا لغو شد به دلیل بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم هر چیزی بهتر از هیچ چیز …,” او گفت: این هفته است. “من فقط امید اگر ما نمی تواند عادی invitationals و همه از مور لیگ نژادها است که هنوز هم وجود دارد یک حالت ما می توانیم به رقابت در. اما اگر ما می تواند یک نرمال صلیب کشور فصل است که بدیهی است که بهترین سناریو.”

CIF متعهد شده است برای تعیین جولای 20, آیا ورزش دبیرستان را “همچنان به عنوان در حال حاضر برنامه ریزی شده” و یا “پیشنهاد جایگزین تقویم.”

ضمنا لیندسی و هم تیمی های او را جمع آوری کرده اند برای آموزش اجرا می شود — “در حال اجرا نیست اما اجتماعی-فاصله در حال اجرا” او می گوید: — و از طریق زوم, برنامه, “فقط انگیزه هر یک از دیگر” و به آرامی ramping تا نسبت به آنچه آمده است.

لیندسی خواهد شد که 16 در ماه اکتبر کشف شادی از در حال اجرا در یک برنامه مدرسه در کلاس چهارم. او پیوست رعد و برق جوانان در حال اجرا در باشگاه (در حال حاضر لانگ بیچ آگهی) دو سال بعد و برنده منطقه صلیب کشور, عناوین تمام سه سال در هیوز دبیرستان.

او پشت سر هم در سومین مسابقه تیم اول دانشگاه یا دانشکده در پاییز به پایان رساندن دوم در وودبریج کلاسیک. او رفت و در را به نفع خود کلاس در پالوس وردس دعوتی بود و دونده تا در Mt. ساس دعوتی و سپس تحت سلطه مور لیگ اجرا می شود تنظیمات شخصی بهترین از 17 دقیقه, 43 ثانیه برای 3 مایل در لیگ نهایی در Heartwell پارک.

انتظارات بالا برای CIF اجرا می شود اما لیندسی رگ به رگ سمت چپ مچ پا در یک آموزش اجرای دو روز قبل از مقدمات. MRI نشان داد واکنش های استرس است که اغلب قبل از شکستگی های استرس بالای هر دو پای او انجام شد و در حال اجرا برای یک زمان.

“من فکر کردم آن را احتمالا فقط یک نورد مچ پا, اما پس از آن من نمی تواند راه رفتن بر روی آن و آن را خیلی بد بود,” او گفت:. “پس از آن جمله ساخته شده بود و من قادر به اجرای. من واقعا نا امید کرد. آن را مانند من سال اول بود و من هیجان زده به فقط با قرار دادن خودم در خارج وجود دارد و باید همه با دیدن من و همه چیز.”

لیندسی شگفت زده شد او افزایش — “من همیشه فکر می کردم که من که قرار بود به صورت کاملا گذشته اما من نمی بینم (بسیار موفقیت) آینده خیلی در همه,” او گفت: — اما پلی مربی گابریل Bournes دیدم چیز خاصی از ابتدا.

“او متفاوت است. او یکی از کسانی نادر ورزشکاران آمده است که آنها در حالی که برای اقامت و میراث خود را باقی می ماند در حالی که گفت:” Bournes بود که یک دونده ستاره در پلی و UCLA. “او این فرصت را به انجام این کار برای اطمینان حاصل کنید. او یکی از کسانی که ویژه ورزشکاران که ما بحث در مورد برای مدت زمان طولانی است.”

Bournes میاد لیندسی اخلاق کاری و تماس او را “بی باک” “به طور کامل خود را با انگیزه” و “شادی را به اطراف است.”

“شما باید به او بگویید آهسته” او گفت:. “او را متوقف کند. او دارای یک سوئیچ است که 100 درصد است. او را مانند یک ورزشکار کامل. من نمی دانم اگر که ممکن است, اما او وجود دارد.

“او هنوز هم یادگیری از لحاظ فنی. او هنوز جوان است. زیادی وجود دارد او می تواند انجام دهد به عنوان او می شود قوی تر و آگاه تر و می آموزد که چگونه به مسابقه کمی بهتر است. ما به سختی شنود گذاشته به او بالقوه است که باور نکردنی در مورد فکر می کنم.”

لیندسی ارقام به اکسل در 1600 و به خصوص از 3200 برای پلی را نیروگاه آهنگ تیم است که برنده و یا به پایان رسید دوم در جنوب بخش بالاترین بخش 26 از گذشته 28 فصل است. او ترجیح صلیب کشور برای پیگیری, اما آمار و ارقام به اجرای هر دو در کالج و شاید حرفه ای اگر فرصت وجود دارد.

“من شما را به اجرای چند ماراتن اما که نمی تواند آنچه که من در تخصص,” او گفت:. “من لذت بردن از در حال اجرا مایل و 5K و آن نوع از نژادها.”

او امیدوار است او می تواند انجام این کار به زودی. در حال اجرا است ،

“این همیشه ثابت,” او گفت:. “این تنها چیزی است که شما را دوست دارم. برای من آن را مانند تنفس … شما فقط احساس می کنید مانند شما نمی توانید بدون زندگی می کنند آن را انجام می دهند. در حال اجرا است آسان نیست آن را دردناک, اما شما می دانید شما فقط آن را انجام می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im