ساحل طولانی پلی دانشجویان ایجاد COVID-19 کتاب رنگ آمیزی

توسط Gary Metzker

Lauryn هنگ الا Matlock صوفیه Migliazza و ارین راجرز در تابستان 2019 چرا که آنها می خواستند به اعضای عمومی پلی است تیم شنا.

هنگ که دانشجوی سال اول/دوم کاپیتان و متخصص در 100 متر individual medley و 100 متر آزاد; Migliazza که ترجیح میدهد دیگر نژادها در رقابت و شنای آزاد; راجرز یک breaststroker به عنوان Matlock.

اما هنگامی که آن را به تهیه یک طرح کسب و کار در جف Montooth را شتاب اقتصاد در کلاس در پلی پیشرفته آموزش برنامه ای به نام سرعت (برنامه های اضافی برنامه تجربه) همه آنها می تواند انجام دهد آج آب.

ترین سال Montooth است دانش آموزان خود را در حل یک مشکل زیست محیطی است, اما این گذشته سال تحصیلی, او تا به حال به پرتاب کردن تمام قوانین است. او به دانش آموزان این گزینه را از انجام کاری خیریه مبتنی بر.

“ما می دانستیم که ما طرح کسب و کار می تواند به محیط زیست و یا COVID-19 بنابراین ما تصمیم COVID,” هنگ گفت. “این فقط قرار بود یک طرح است.”

معلوم شد که خیلی بیشتر.

حتی اگر Montooth خواهد انجام زوم جلسه با هر گروه از دانش آموزان بیشتر از کار بود که باید انجام شود در حالی که همه در قرنطینه و نه قادر به ملاقات چهره به چهره است.

“اول ما فقط رفتن به درخواست برای کمک های مالی” Migliazza گفت: “اما پس از آن Lauryn و ارین گفت:” اجازه دهید یک کتاب رنگ آمیزی.'”

دختران توافق کردند که کتاب رنگ آمیزی می تواند یک ابزار آموزشی برای بچه های جوان.

“هدف ما این است که برای آموزش بچه ها در coronavirus و سرگرم کردن آنها در طول قرنطینه” Matlock گفت. “ما می خواستیم به آنها یاد می دهد اما ما نمی خواهم به آنها را بترساند. ما می خواستیم به آن را بچه دوستانه.”

دختران پیش بینی فروش حدود 25 کتاب به خانواده و دوستان در هزینه 5 دلار در هر کتاب با سود به سازمان های مختلف از جمله میلر کودکان و بیمارستان زنان سیاه زندگی ماده و ساحل طولانی امداد رسانی.

در عوض آنها به فروش می رسد 476.

“ما تا به حال یک دسته از pre-orders” Migliazza گفت. “بسیاری از دوستان و پدر و مادر مشترک ما Instagram حساب و سرعت پدر و مادر مشترک آن را بیش از حد.”

راجرز گفت: رنگ آمیزی کتاب دارای سه شخصیت اصلی — Al E. Gator, سام حلزون و Wally نهنگ دریایی قطب شمال — و این نشان می دهد که هر یک از شخصیت در خانه ماندن را نشان می دهد و آنها را به شستن دست های خود را.

“در این کتاب ما با دست قرار می گیرد یک بچه به اندازه ماسک همراه با تشکر از شما توجه داشته باشید از چهار نفر از ما,” او گفت:.

Montooth شگفتی در نبوغ خود دانش آموزان و گفت: او واقعا تحت تاثیر قرار گرفته با آنچه در این 15 ساله می توانید با توجه به فرصت. نه تنها یک کتاب رنگ آمیزی تولید می شود اما تیم های دیگر ساخته شده ماسک و هنوز هم دیگران هم قرار دادن سبدهای هدیه.

“ما بچه های شگفت انگیز در پلی و پلی سرعت,” او گفت:. “به جای تلاش برای سخنرانی به آنها خواهد دیدار با تیم, و آنها را به اشتراک گذاری تصاویر و داستان. آنها نمی دانند که چگونه به انجام چاپ بنابراین من ارسال یک ایمیل به پدر و مادر برای دیدن اگر آنها می دانستند که یک چاپگر. این یک داستان بزرگ از مردم با هم به انجام خوب است.”

ABC را فشار دهید در سیگنال هیل تن به تن در کمک به دختران است.

“پرینتر فوق العاده بودند” گفت: Matlock بود که رفتن به فرد برای همه چیز مالی. “آنها در واقع کاهش قیمت در حدود 60% است. که راه پول اضافی می تواند به سازمان ها است که ما تصمیم به کمک.”

بنابراین در حالی که 81 نفر خریداری کتاب حداقل 15 بیشتر در حال انتظار برای چاپ دوم. علاوه بر این کتاب پذیرفته شده است به بخشی از 2020 ساحل طولانی تاریخی جامعه کپسول زمان. و اگر این کافی نیست, دختران در حال برنامه ریزی برای تولید یک دوم رنگ آمیزی کتاب تا پایان تابستان.

“این رفتن به در مورد نژادپرستی” هنگ گفت. “ما در حال تلاش برای بحث در مورد موضوعات که ترسناک هستند اما به بچه ها یک راه برای صحبت در مورد آن را در نه ترسناک راه است.”

دختران پاک بیش از $2,500. یک شرکت بزرگ گرفتار باد از تلاش های خود را و وعده داده است برای مطابقت با هر چه آنها اهدا.

“این چالش انگیز و ترسناک, اما آن را آنقدر بزرگ است که بچه های گروه با هم برای انجام کاری مثبت” Montooth گفت. “آنچه که من سعی می کنم به استرس بیش و بیش از این است که برای انجام کاری خوب برای دیگران و نه برای فقط یک درجه است.

“ما واقعا باید یک ویژه, جامعه” او افزود: “در اینجا در ساحل طولانی است.”

برای خرید کتاب رنگ آمیزی: covidcoloringbook.wixsite.com/covidcoloringbook

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.