ساحل طولانی پلی مربی تیم فوتبال Stephen Barbee می گوید 2020 تیم خواهد بود ‘عمیق’ و استعداد ‘

ساحل طولانی پلی بالا مربی تیم فوتبال Stephen Barbee به طور معمول خواهد بود به دنبال به جلو به آغاز بهار تمرین در هفته. اما coronavirus همه گیر است و قرار دادن یک توقف به آن چه با مدارس بسته به جز برای آموزش آنلاین و ورزشی تعطیل.

“ما شده اند که دنده,” Barbee گفت: صبح روز سه شنبه.

اما Barbee و کارکنان خود را هنوز هم کار کردن با بازیکنان و Barbee است در مورد به عنوان هیجان زده به عنوان یک مربی می تواند در مورد آنچه در پیش روست هنگامی که فصل فوتبال آغاز می شود.

در ذهن خود آن را احتمالا می تواند در زمان شروع. برای Jackrabbits که خواهد بود Aug. 21 برابر ادیسون.

“من امیدوارم که پس,” او گفت:. “شما می دانید, من برنامه ریزی بر روی آن. دوباره در حال حاضر همه چیز در حال اجرا را از طریق دولت و دولت های محلی و بنابراین تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که نوع تغییر با زمان و درک کنند که شما می دانید حداکثر رساندن آنچه که ما در حال انجام با بچه ها. من فکر می کنم این مهم است.”

از آنجا که موظف پناهگاه در محل سفارش Barbee به برگزاری تمرینات/جلسات با بازیکنان و جلسات خود را با دستیار مربیان از طریق گوگل کلاس درس.

“ما انجام داده ایم یک دسته از چیزهای مختلف” Barbee گفت. “بدیهی است که ما به بچه ها مختلف تمرینات با وزنه تمرینات آیا آنها باید دسترسی به وزن و یا فقط وزن بدن ، من با آنها ملاقات سه بار در هفته در وسط هفته مدرسه در وسط روز. نوع بررسی در, بیش از همه چیز.

“از یک پیاده سازی از نظر ما باید تهاجمی و دفاعی جلسات ما باید موضعی جلسات با کارکنان واقعا اجازه می دهد تا بچه ها به درک آنچه که ما در حال انجام آنچه که ما در حال قرار دادن در. به این ترتیب زمانی که ما به عقب بر گردیم در این زمینه همه چیز خواهد بود … ما قصد داریم به آمار زمین در حال اجرا است.”

Barbee گفت: او همچنین چک در به مطمئن شوید که بازیکنان خود را نمرات بالا پر کنید.

“من فکر می کنم این بسیار مهم است که قادر به ارتباط با دانش آموزان,” او گفت:.

اوه امکانات

حتی اگر این فصل ابتدا در زمان است که در سوال Barbee به حال هیچ مشکل در صحبت کردن در مورد آنچه که می تواند به توسعه. در واقع او را از دست دادن نیست و او برخی از جامد ورودی نقل و انتقالات.

“من فکر می کنم در این سال به خصوص ما بسیار کهنه کار تیم به سال گذشته که در آن ما شروع به بسیاری از رشته و نوجوانان” گفت: Barbee که تیم رفت 8-4 در سال 2019 از دست داده و در یک چهارم نهایی را بدست آورد 2 پلی آف. “ما تنها از دست سه نفر در هر طرف توپ

.”بنابراین ما واقعا از بازگشت تعداد زیادی از بچه ها و کسانی که آنهایی که ما از دست داده ایم و مردم پشت سر آنها یک مقدار مناسب و معقول از زمان بازی, بنابراین من واقعا هیجان زده برای دیدن آنچه که در این فصل به ارمغان می آورد. ما نیز تا به حال برخی بسیار بزرگ نقل و انتقالات در آینده پس از آن هیجان انگیز بود و بسیار صادق. در سراسر هیئت مدیره ما در حال رفتن به یک تیم با استعداد.”

انتقال برادران Uiti وزارت معارف و Wendell وزارت معارف از JSerra و فینحاس Samatua-Gauta از Dominguez. Uiti معارف 6-پا 240 پوند linebacker خواهد شد که یک مقام ارشد در فصل آینده. وندل وزارت معارف یک 6-4, 320 پوند lineman خواهد شد که یک تاریخ و Samatua-Gauta یک 6-4, 280 پوند lineman خواهد شد که یک ارشد.

Barbee نمی توانید صبر کنید.

“ما آماده برای بازگشت,” او گفت:. “اما تا زمانی که همه می گوید ما می توانیم این است که آنچه که ما در حال رفتن به انجام. ما در حال تلاش برای نگه داشتن خود را پاسخگو به یکدیگر و رفتن از وجود دارد.”

امضای بعد

چهار شنبه آغاز می شود یکی دیگر از دوره که در آن آمادگی ورزشکاران می تواند نشانه ملی نامه ای از قصد برای کالج. Press-Telegram خواهد بود کامپایل یک لیست از ورزشکاران و درخواست هر گونه اطلاعات در این خصوص می توان به [email protected]

Mayfair بالا ستاره بسکتبال جاش کریستوفر که روز دوشنبه اعلام کرد او در حال تحصیل در ایالت آریزونا است که انتظار می رود به ثبت نام خود NLI.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>