ساحل طولانی پلیس, انتشار فیلم به دنبال کمک به شناسایی مظنون در liquor store کارمند مرگ

برای کمک به این امید از مردم در شناسایی مشکوک و یا وسیله نقلیه خود را بلند ساحل پلیس روز شنبه منتشر شد یک سری از نظارت ویدئوها به تصویر می کشد و آنها را باور سرقت اقلام از یک مغازه مشروب فروشی و سپس سوار با یک کارمند فروشگاه بر روی کاپوت ماشین خود را swerving به شیشه او را سست در حالی که سفر در سرعت متوسط.

فیلم تصویر کشیدن مظنون راه رفتن را از طریق مشروب فروشی برگزاری موارد و به طور خلاصه در تعامل با فرد دیگری احتمالا یک کارمند فروشگاه. یکی از این ویدئوها را نشان می دهد مشکوک و خودرو های نقره ای یا خاکستری چهار درب سدان کشیدن تا به مشروب فروشی.

آخرین ویدئوها آن دیده می شود در لانگ بیچ اداره پلیس صفحه یوتیوب نشان داد این خودرو در خدمت به عنوان آن را از طریق تقاطع ضربه زدن به قربانی کردن پس از سفر از طریق تقاطع.

این حادثه آشکار شد فقط قبل از ساعت 10:40 p. m. روز شنبه, جولای 23 در 300 بلوک غرب آناهایم, خیابان, پلیس گفت:.

مظنون اقدام به سرقت اقلام از فروشگاه زمانی که قربانی به عنوان یک ساحل طولانی در 50s زد و پرید روی کاپوت مشکوک به این امید مظنون را متوقف خواهد کرد, پلیس گفت:.

اما مظنون در زمان سفر حدود سه بلوک قبل از swerving به دست کشیدن قربانی سست است. قربانی درگذشت در صحنه صدمات پایدار سقوط, پلیس گفت:.

یک ابزار ون سفر در جهت مخالف متوقف و راننده اقدام به ارائه کمک های اولیه قبل از افسران ورود پلیس گفت:.

پلیس گفته اند که مشکوک بود به عنوان یک مرد بود که حدود 40 سال بود که 5 فوت 7 با زیر, ساخت, کوتاه, تیره مو و سبیل. او دیده می شد در این ویدئو با پوشیدن لباس سیاه و سفید آستین کوتاه, پیراهن و شلوار جین آبی.

هر کسی با اطلاعات خواسته شده بود برای تماس با کارآگاهان اسکار Valenzuela و اریک تایلندی در 562-570-7244. ناشناس راهنمایی را می توان با تماس با L. A. Crime Stoppers در 1-800-222-TIPS (8477).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>