ساحل طولانی پلیس می تواند آن را آسان تر برای به اشتراک گذاشتن سوابق عمومی با دادستان منطقه

لس آنجلس دفتر دادستان منطقه است که به دنبال دسترسی بیشتر به افسر پرونده های عمومی در ادارات پلیس و ساحل طولانی می تواند به زودی در این تلاش مقامات روز جمعه گفت.

پس از یک پلیس جدید شفافیت قانون در زمان اثر در سال گذشته ثبت جزئیات افسر استفاده از زور و سوء رفتار در سراسر کشور باید به نور آمده است. ادارات پلیس پاسخ داده اند در راه های مختلف به قانون جدید مجلس سنا در لایحه 1421 با ساحل طولانی پلیس ارسال سوابق خود را به یک پورتال آنلاین در ماه سپتامبر بود.

اما با توجه به شهرستان ها به اندازه دادستان ممکن است همیشه نمی شود آگاه از پتانسیل سوء سوابق یک افسر پلیس منطقه وکیل جکی Lacey گفت: در یک جمعه ، که می تواند یک معامله بزرگ برای یک محاکمه مورد به خصوص اگر یک افسر گواه است, او گفت:.

برای مثال او گفت: اگر یک افسر یک رکورد یا اتهام نادرستی آن می تواند منصرف کردن هیئت منصفه به این باور او است. آن را نیز می تواند منجر به یک مورد اخراج در صورتی که رکورد شامل نمی شد در کشف شواهد Lacey گفت.

“این می تواند در نهایت با اخراج و یا یک گناه نیست (ع),” او گفت:. “به عنوان دادستان شما قرار است برای پیش بینی هر امکان دفاع است که می تواند آمده است.”

شورای شهر را در نظر اتخاذ یک یادداشت تفاهم در روز شنبه, مارس 21 جلسه که بیان می کند که هر SB 1421 درخواست سوابق ارائه شده به ساحل طولانی اداره پلیس توسط یک شخص ثالث در دسترس خواهد بود به دفتر دادستان منطقه. تفاهم نامه ظ رضایت تقویم است که به طور معمول رای دادند در ابتدای این نشست است.

با توجه به اقامت در خانه سفارشات به دلیل coronavirus ساحل طولانی است که میزبانی آن شورای شهر جلسات الکترونیکی.

شده است وجود دارد حداقل یک مورد از قانون جدید اثر صورت گرفت که در آن یک دادستان شگفت زده شد SB 1421 قابل یافتن اطلاعات است که دفاع کرده بود با توجه به Lacey. قول او گفت که او تا به حال شنیده نشده از دیگر مواردی است که اتفاق می افتد.

“ایده این است که اگر این اتفاق افتاد پس از آن قطعا می تواند دوباره اتفاق می افتد,” لاکی گفت. “این است راه حق و عمل به قانون یا عدالت.”

سازمان های دیگر در این شهرستان از جمله اداره پلیس لس آنجلس در حال حاضر به توافق مشابه تفاهم نامه Lacey گفت. هدف این است که برای دریافت هر بخش در شهرستان به دنبال کت و شلوار.

برای مدت طولانی, ساحل, های پرونده با دفتر دادستان منطقه نمی خواهد از حد از یک موضوع با توجه به پورتال آنلاین, مقامات گفت.

“برخی از شهرستانها را به جلو هر در پاسخ به دادستان منطقه گفت:” لانگ بیچ پلیس Sgt. جاش Brearley که دسته سوابق درخواست ها برای بخش, در بیانیه ای. “برای ما این است که ساده و از آنجایی که ما در حال حاضر ارسال سوابق به وب سایت ما و آنها در دسترس برای همه. ما ارائه خواهد شد که صفحه وب به دفتر دادستان منطقه.”

وجود دارد برخی از بحث در مورد SB 1421 در این شهرستان در سال گذشته زمانی که شورای شهر توافق کردند که اجازه می دهد تا پیشرفته اطلاع زمانی که اعضای عمومی را درخواست در مورد افسر پرسنل فایل های.

گروه های اجتماعی مانند سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در آن زمان گفت: آنها نگران بودند که می تواند تاثیر ناگواری بر سوابق درخواست ها و احتمالا ارعاب ساکنان. اما مقامات شهرستان گفت: آنها معتقد بودند ماموران پلیس باید قادر به آماده سازی خود و خانواده خود را باید هر اطلاعات منفی بود ساخته شده است.

به دلیل طولانی, ساحل, نوشته های آن SB 1421 سوابق به خود سایت به هر حال که به احتمال زیاد نمی تواند موضوع برای توافق با دفتر دادستان منطقه, مقامات گفت.

“این چیزی است که ما علاقه مند هستند در,” لاکی گفت.

چگونه به سازمان دیده بان:

زمان: 5 بعد از ظهر, سه شنبه

که در آن: رفتن به www.lbtv3.com. را باید گزینه ای را برای استفاده از eComment به ارائه نظرات به دستور. نظر نوشته شده نیز ممکن است فرستاده شده توسط ایمیل به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>