ساحل طولانی رئیس پلیس محکوم اقدامات از افسران وابسته به جورج فلوید مرگ

ساحل طولانی رئیس پلیس رابرت لونا این هفته پیوست اجرای قانون دیگر رهبران در علنی محکوم کردن اقدامات چهار مینیاپولیس افسران درگیر در هراس از جورج فلوید که در مرگ بازداشت برانگیخته ملی در مورد تظاهرات پلیس با استفاده از زور و مردم از رنگ.

در بیانیه روز شنبه, لونا گفت که او “شوکه و غمگین” برای یادگیری از محیط اطراف فلوید مرگ است.

“اقدامات این افسران به طور مستقیم در تضاد با سوگند ما گرفته شده برای محافظت و خدمت” او گفت:, “و همچنین نقض اعتماد عمومی است که ما خیلی سخت کار کرده اند برای ساخت در جوامع ما است.”

گزارشی آفریقایی-آمریکایی مرد فلوید دیده می شد در تلفن همراه به طور گسترده ای مشاهده فیلم های ضبط شده در روز یادبود نشان دادن یک افسر فشار دادن یک زانو را به گردن او. فلوید بود که در بازداشت به ظن استفاده از تقلبی, پول نقد, موفق به خفه کردن “من نمی توانم نفس بکشم” را چندین بار قبل از او بی توجه و درگذشت.

چهار مینیاپولیس افسران اخراج شدند در مدت کوتاهی پس از این ویدئو منتشر آنلاین. افسر دیده زانو در Floyd گردن دستگیر شد و متهم به قتل صبح روز جمعه.

صحبت کلی در مورد Long Beach Police Department استفاده از نیروی آموزش و سیاست های مدیران باید گفت که این گروه به طور مداوم reevaluates تاکتیک های خود را.

Deescalation و رعایت داوطلبانه است که همیشه هدف اما هنگامی که آن را لازم افسران آموزش دیده برای استفاده از نیروی فیزیکی در موثر ترین راه ممکن است, معاون پشتیبانی الکس آبیلا گفت: در یک جمعه ،

افسران آموزش دیده برای “کاهش نیاز به استفاده از نیروی مقدار از زور و مدت به زور به کسی بازداشت,” او گفت:. “ما همچنین استرس است که هنگامی که ما کسی را بازداشت شما مسئول مراقبت از خود.”

برای مثال اگر یک افسر می کند با استفاده از نیروی آنها نیاز به ارائه کمک های پزشکی به آن شخص آبیلا گفت. با توجه به این وضعیت است که می تواند طیف وسیعی از تماس برای کمک و یا ارائه کمک های خود را تا زمانی که امدادگران وارد, او گفت:.

حوادث زمانی که یک موضوع می شود به طور جدی مجروح نسبت به تعدادی از بازداشت افسران را آبیلا گفت.

اکثریت زمانی که افراد مقاومت در برابر دستگیری افسران را با استفاده از “کنترل نگه می دارد” که به طور معمول در نتیجه یا هیچ صدمات یا جراحات جزئی با توجه به آبیلا. نمونه هایی از کنترل نگه می دارد در حال مچ دست قفل و یا مشترک دستکاری نگه می دارد, او گفت:.

“آموزش تکامل یافته است, فلسفه تکامل یافته اند و ابزار تکامل یافته اند و همچنین,” او گفت:.

مانند جاهای دیگر بلند, ساحل, اداره پلیس مواجه شده است و نظارت عمومی در مورد استفاده-از-نیروی حوادث. در ماه فوریه تظاهرات در این شهر گرفت و پس از 15-ویدئو دوم پخش آنلاین نشان داد یک افسر با استفاده از یک باتون به زانو در آوردن یک مظنون به تلاش carjacker.

در زمان طولانی ساحل پلیس گفت: آنها بررسی حادثه اما این کلیپ نشان داد بخش کوچکی از این حادثه.

در سال گذشته ساحل طولانی پلیس به یک گزارش که در بر داشت به طور کلی استفاده از نیروی حوادث بودند پایین. اعداد برای این سال نبودند فورا در دسترس است.

“است که یک نتیجه از ما reevaluating,” ساحل طولانی پلیس, سخنگوی Arantxa Chavarria گفت.

هنگامی که استفاده از نیروی رخ می دهد این حادثه بررسی شده است و بررسی برای اطمینان از افسر بود و در بخش سیاست, آبیلا گفت.

“ما کارکنان ما پاسخگو از طریق راه های مختلف” آبیلا گفت: از حوادث در هنگام استفاده از زور است و نه در سیاست. “این می تواند بازآموزی تمام راه را از طریق نظم و انضباط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>