ساحل طولانی دائمی سرپناه برای بی خانمان ها به تاخیر افتاد اما حرکت رو به جلو

مبارزه با کروناویروس است به طور قابل توجهی تاخیر در ساخت و ساز دائمی به پناهگاه و مرکز خدمات برای کسانی که بی خانمان هستند مسئولان شهرستان گفت: به تازگی, اما آن را هنوز باز قبل از پایان تابستان.

اطلس خیابان پل پروژه جامعه اعلام شد با هیاهو در ماه دسامبر زمانی که یک $3.4 میلیون دلار قرارداد امضا شد برای خرید و نصب و راه اندازی چندین ساختمان های مدولار. این پروژه را به رخ کشیدن 125-تخت سرپناه و مسکن موقت همراه با فضا برای خدمات حمایتی.

این پروژه در ابتدا میله میله برای باز کردن در ماه ژوئن. اما این بیماری همه گیر کوروناویروس تاخیر در ساخت و ساز.

“بسیاری از چیزهایی که تاخیر شد از جمله ساخت و ساز گفت:” کلی mike hartnett, مدیر شهر Health and Human Services Department. “این سخت بود برای به دست آوردن بسیاری از چیزهایی است.”

در فوریه 2019 در شهرستان پرداخت می شود $9.6 میلیون برای خرید اطلس مزارع اموال 6841-6845 اطلس Ave. یک انبار بزرگ وجود دارد استفاده شده است به عنوان یک شهرستان اجرا زمستان پناهگاه بی خانمان تا سال 2017 زمانی که مالک اجاره آن به کشت ماری جوانا شرکت. این شرکت هنوز هم اشغال انبار با اجاره اجرا می شود که تا 2026.

برای فاز اول این پروژه چندین ساختمان های مدولار در حال نصب در پشت 909,000 فوت مربع و استفاده خواهد شد در درجه اول به عنوان یک پناهگاه برای مردان و زنانی که بی خانمان هستند.

“ما تحت فشار قرار دادند به اتمام ساخت و ساز به اواخر ماه جولای” mike hartnett گفت. “در پایان ماه ژوئیه اپراتور می توانید شروع به استخدام و ramping تا.”

Mike hartnett گفت: داوطلبان از امریکا اجرا خواهد شد جدید دائمی پناهگاه. فردا نیز گرفته شده بیش از, بهره برداری از زمستان پناهگاه تحت قرارداد با لس آنجلس می پردازد که برای پناهگاه. او همچنین گفت: این شهرستان امیدوار به کار دائم و پناه از شهرستان را اندازه گیری ثانیه مالیات بر درآمد. $3.4 میلیون دالر امریکایی از لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان پرداخت شده برای ساختمان های مدولار و نصب و راه اندازی.

وجود دارد 2,034 افرادی که بی خانمان در ساحل طولانی مستقر در این شهر نقطه-در-زمان تعداد در ماه ژانویه است. در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار شهر شروع به باز کردن اسکان موقت برای مراقبت از بی خانمان ها در حالی که حفظ حرارت اجتماعی فاصله.

تلاش به نظر می رسد به کار کرده اند.

“ما را دیده اند هر روند بزرگ در COVID در میان بی خانمان ها” mike hartnett گفت. “ما تا به حال کمتر از 10 تست مثبت است. اما ما آماده هستیم — ما هنوز یک پروژه اتاق کلیدی سایت (متل و هتل) برای کسانی که نیاز به قرنطینه و یا منزوی.”

با تابستان در دست کمتر پناهگاه تخت مورد نیاز هستند و این شهرستان شده است به تدریج بسته شدن موقت پناهگاه است. آنها را در دسترس باقی می ماند اما در صورت تمدید اقامت در خانه سفارش دهید.

ساختمان ها در اقیانوس اطلس خیابان پل در جامعه است اولین فاز از یک بزرگتر طرح توسعه. در نهایت یک مرکز خدمات در امتداد خطوط از شهر چند مرکز خدمات در نزدیکی بندر لانگ بیچ را در مقابل بخشی از اموال.

یک ادی را مشروب بازار در اقیانوس اطلس خیابان در حال حاضر بسته شده است, با کمک نقل مکان از شهر. مذاکرات در حال وقوع با ماری جوانا شرکت برای حرکت از انبار, اما این شهر در حال حاضر تجلیل اجاره شرکت امضا شده با مالک قبلی است.

“در حال حاضر در انبار مستاجر مانع از توسعه و یا بهره برداری از پناهگاه پروژه و کاهش یافته است به نقل مکان” جان Kiesler این شهر مدیر توسعه اقتصادی گفت: از طریق ایمیل. “شهر ادامه خواهد داد و به رسمیت شناختن قرارداد اجاره بین انبار مستاجر و مالک سابق تا انقضای آن و یا تا زمانی که یک جایگزین توافق رسیده است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>