ساحل طولانی OKs اجاره کمک بیشتر coronavirus امداد

کمک بیشتری در حال آمدن است برای ساکنان ساحل که درآمد بوده است نهفته coronavirus بیماری همه گیر.

شورای شهر به تصویب یک سری از امداد بسته های آن در چهار شنبه, ژوئن 9 جلسه برای کمک به حفظ مستاجرها در خانه های خود و برای کمک به نگه داشتن کسب و کارهای کوچک باز کنید.

اول از موارد اجازه می دهد تا شهر مدیر به حرکت به جلو با یک طرح برای پرداخت تا $1000 در ماه برای سه ماه اجاره برای مبارزه مستاجران.

این پیشنهاد که شهردار رابرت گارسیا اعلام کرد اواخر ماه گذشته را 5 میلیون دلار از دولت فدرال و سرمایه گذاری — 2 میلیون دلار از طریق خانه مشارکت و سرمایه گذاری برنامه بودجه از سال های قبل و 3 میلیون دلار از جامعه توسعه بلوک اعطای بودجه اختصاص داده شده در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل در اواخر ماه مارس است.

این برنامه اجازه خواهد داد که مستاجرها ساخت تا 80 درصد از منطقه متوسط درآمد تا $63,100 یک سال برای یک فرد از خانواده یا به $90,100 برای چهار نفر خانواده — به واجد شرایط برای تا آنجا که 1.000 دلار در هر ماه تا سه ماه; به عنوان مورد نیاز توسط ایالات متحده مسکن و توسعه شهری معاونت پول پرداخت می شود به طور مستقیم به صاحبخانه.

دولت فدرال و بودجه ارائه خواهد شد به اندازه کافی پول برای ارائه 1,666 خانواده ها با کمک. لس آنجلس سرپرست جانیس هان نیز کمک اضافی $300,000 به تلاش کمک خواهد کرد که یکی دیگر از 100 خانوار.

“من هیجان زده شده اند قادر به آوردن این به جلو” عضو شورای Al Austin گفت: “من حتی بیشتر وجد آمدیم که ما قادر به ارائه این کمک به بسیاری از خانواده ها در شهرستان ما است. البته این کافی نیست اما ما برای ادامه دریافت کمک های مالی آن را به عنوان در دسترس می شود در هفته آینده و ماه آمده است.”

این شورا همچنین شهرستان خواست مدیر تام مودیکا به نگاه راه هایی برای کمک به کسب و کارهای کوچک در تلاش برای بازگشایی به عنوان بسته از دستورات که در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در ادامه به آسانسور. طرح شامل ارائه کمک با صف سیستم های مدیریت برای کاهش خطوط تنظیم شخص ثالث پلت فرم تحویل هزینه ها و آموزش صاحبان کسب و کار مورد نیاز برای بازگشایی مانند اشغال محدودیت و مایع استاندارد.

یکی دیگر از آیتم به کارگردانی شهرستان manager برای آماده سازی یک طرح برای ارائه وام به کسب و کارهای کوچک شده اند که تحت تاثیر لازم نرسیده است.

و در عین حال یکی دیگر از آیتم درخواست مودیکا کار با دیگر ادارات شهرستان برای ایجاد یک ابتکار لقب “گروه با هم لانگ بیچ” به ارائه مواد غذایی و مسکن برنامه های امنیتی.

با توجه به مورد این طرح باید شامل داشبورد آنلاین که quantifies مواد غذایی و نیاز به مسکن در این شهر یک خط تلفن است که متصل ساکنان نیاز به غذا و سرپناه خدمات; یک پایه نیاز به کار گروهی و “نیازهای اساسی” صندوق برای شهرستان.

“پیشنهاد در اینجا این است که به اذعان کرد که حق در اینجا در این لحظه در حالی که ما در مواجهه با سه بحران” عضو شورای رکس ریچاردسون گفت: با توجه به بحران بهداشت و درمان بحران اقتصادی و بحران نژادی و بی عدالتی است که منجر به ده ها تن از تظاهرات “یک شهر نقش مهمی در ارائه و گسترش ارائه نیازهای اساسی در شهرستان ما است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>