ساحل طولانی نزدیک 5,000 کل coronavirus موارد

نزدیک به 5000 نفر تست مثبت برای coronavirus در ساحل طولانی پس از همه گیر مارس آغاز شد — گریم چهره شهر می تواند با تصویب مدتی این هفته — به عنوان مقامات در چهار شنبه 8 ژوئیه تایید 228 موارد اضافی.

این شهرستان دارای تایید 4,948 کل موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

این شهرستان در روز چهارشنبه نیز گزارش داد دو اضافی که مردم از coronavirus-علل مربوط. ساحل طولانی در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: آن اشتباه 139 مجموع مرگ و میر در روز سه شنبه — هنگامی که آن را باید بوده است 138. روز سه شنبه به روز رسانی شامل موارد تایید شده که گزارش شده بیش از سه روز چهارم جولای آخر هفته

بنابراین این شهر کشته شدگان در روز چهارشنبه بود در 140.

در مورد 3,615 مردم بهبود بود از COVID-19 همانطور که از جمعه این شهرستان گفت: که حدود 73 درصد از کل جمعیت است که دارای آزمایش مثبت است. و به عنوان از شنبه, 81 نفر در بیمارستان بستری شدند.

ساحل طولانی مانند شهرستان لا و دولت دیده می شود یک چشم انداز مثبت در مورد اینکه به تازگی.

شهردار رابرت گارسیا در واقع گفت: در روز پنج شنبه, جولای 2 که در طول هفتۀ ساحل طولانی تا به حال به طور متوسط حدود 130 موارد جدید در هر روز است. در اواسط ماه مه که تعداد نزدیک به 40.

افزایش موارد باعث سیتی — دوباره در کنسرت با شهرستان و دولت — به یک بار بیشتر نزدیک داخل سالن ناهار خوری در رستوران در اوایل این ماه; میله نیز مجبور به تعطیل کردن دوباره.

و چهارم جولای آخر هفته — نگران تجمع مردم بر روی شن و ماسه — مقامات بسته سواحل در سراسر لس آنجلس.

Coronavirus آمار و ارقام گزارش شده در روز سه شنبه و چهارشنبه را منعکس نمی کند تعداد زیادی از مردم که قرارداد این ویروس بیش از این تعطیلات طولانی آخر هفته. که اطلاعات نمی آمده برای یکی دیگر از دو یا سه هفته پس از آن هنوز مشخص نیست اگر روز استقلال — تعطیلات شناخته شده برای کباب کردن و احزاب بزرگ — باعث افزایش عفونت بیش از آخر هفته

ساحل طولانی در روز چهارشنبه نیز گزارش داد 11 یکی دیگر از موارد تایید شده در ارتباط با مراقبت دراز مدت امکانات در شهرستان ها — بیش از 1000 علامت گذاری پس از این شهر آغاز شد.

به طور کلی 1,001 نفر در ارتباط با تسهیلات مراقبت دراز مدت باید آزمایش مثبت برای coronavirus. نزدیک به دو سوم از این موارد — 637 — شده اند در میان ساکنان; 364 کارکنان در سراسر 31 تسهیلات مراقبت دراز مدت باید آزمایش مثبت با توجه به شهر داده است. آن دسته از اعضای هیات هر چند ممکن است زندگی در ساحل طولانی و بنابراین نمی تواند در این شهر به طور کلی در کل.

و سراسر شهر بود, 107 مرگ و میر همراه بوده است با امکانات است.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>