ساحل طولانی حرکت به سمت گسترش coronavirus اخراج بان از طریق سپتامبر. 30

مستاجرها در ساحل طولانی که درآمد بوده است نهفته coronavirus به احتمال زیاد حداقل دو ماه بیشتر از امداد.

شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا در پنج شنبه, جولای 14, جلسه, مستقیم دادستان شهرستان برای اصلاح این شهر اخراج توقف — که ممنوع تجاری و مسکونی صاحبخانه از اخراج مستاجران به دلیل عدم پرداخت هزینه — با گسترش آن از طریق سپتامبر. 30. این ممنوعیت در حال حاضر مجموعه ای به پایان می رسد ژوئیه 31.

این مورد را باید دوباره به شورای دیگری رای قبل از فرمت رسمی است.

همراه با جهت به طول بان کی مون که برای اولین بار رفت به اثر در این شورا رای به پیش نویس نامه به دولت فدرال و مقامات به اصرار آنها را به بخشش پرداخت وام مسکن از طریق این مدت از coronavirus بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم, آن را قطعا به ارمغان می آورد برخی از کمک به هر دو طرف” عضو شورای Daryl Supernaw گفت: “اگر ما می تواند حداقل این درخواست است.”

اعضای شورا گفت که نیاز به گسترش ممنوعیت اخراج شده بود حتی روشن تر در دوشنبه, جولای 13, زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که بیشتر کسب و کار در سراسر کشور خواهد بود مجبور به تعطیل به دلیل رشد تعداد coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان.

“من بدست تماس های بسیاری از صاحبان کسب و کار در سراسر منطقه هستند که فقط خیلی پریشان با این جدید ترین سفارش” Councilwoman مریم Zendejas گفت.

او گفت: روشن نیست که بهداشت عمومی بحران ممکن است در نهایت.

“من فکر می کنم که با همه چیز اتفاق می افتد در شهرستان ما و در سراسر کشور” Zendejas افزود: “که ما تنها در میان این بحران که واقعا نگرانی های زیادی به من.”

با خیلی قطعیت Zendejas و همکاران او گفت: ارائه کمک بیشتری به ساکنان نرم می تواند ضربه.

“ما می دانیم که این هفته دولت تعطیل بیشتر کسب و کار” Councilwoman جانین پیرس گفت. “بیشتر مردم در حال رفتن به عقب در بیکاری و وضعیت است که دقیقا آنچه در آن بود یک هفته پیش.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net