ساحل طولانی حرکت رو به جلو با کارگر حمایت پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در میان coronavirus

ساحل طولانی کارگران نهفته coronavirus همه گیر خواهد شد به احتمال زیاد به زودی باید بیشتر حمایت برای کمک به آنها آب و طوفان است.

شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا در آن پنج شنبه, مارس 12 جلسه به حرکت به جلو با یک تخته سنگ از احکام است که نیاز به:

  • صاحبان کسب و کار به اولویت بندی گذاشته و هتل و مربوط به فراشی کارکنان به rehired هنگامی که کسب و کار میدارد بازگشت پس از همه گیر;
  • هتل ها و یا ملک تجاری کسب و کار است که تحت یک تغییر در مالکیت برای ادامه به اولویت بندی کارمندان سابق برای استخدام; و
  • تمام شرکت هایی که استخدام بیش از 500 نفر در سراسر کشور برای پرداخت ارائه مرخصی استعلاجی برای کارکنان نهفته coronavirus که شامل نیاز به مراقبت از یک کودک به دلیل مراقبت از کودکان در دسترس نیست.

هر سه موجب خواهد شد نیاز به بازگشت به پنل دیگر رای قبل از اینکه امضا و به قانون است.

گذشته از این سه موجب شد محدود به شرکت هایی با بیش از 500 کارمند به دلیل آن در نظر گرفته شده برای پر کردن شکاف در فدرال خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون که به قانون امضا شده بود در ماه مارس است. قانون فدرال تنها به شرکت هایی با کمتر از 500 کارمند است.

تحت هر دو فدرال و قوانین محلی و تمام وقت کارکنان واجد شرایط هستند تا 80 ساعت از پرداخت مرخصی استعلاجی و پاره وقت کارکنان واجد شرایط برای تعداد ساعت آنها را بیش از به طور متوسط در هفته دو دوره است.

سه موجب آمد به شورای شهر نزدیک به یک ماه پس از پنل شده از ایده های. در اواسط ماه آوریل به تصویب شورای یک تخته سنگ از سیاست سعی کنید به آدرس راه های بی شمار COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس که تاثیر طولانی ساحل.

موارد دیگر شورای قبلا تایید شده شامل ایجاد یک مهمان نوازی بازیابی نیروی کار ارائه وام های کمتر از $10,000 به کسب و کار با پنج یا کمتر کارکنان و ارزیابی امکان به طور موقت به حالت تعلیق در صدور مجوز کسب و کار هزینه های تمدید اجازه هزینه های مرتبط با بازگشایی ترافیک, کنترل هزینه, آتش, طرح بررسی هزینه ها و بیشتر برای کسب و کار و صاحبان اموال از طریق این مدت از بحران است.

قبل از این که این شورا رای به اجرای ممنوعیت اخراج به دلیل عدم پرداخت هزینه از طریق این مدت از این بیماری همه گیر. در این نشست عضو شورای رکس ریچاردسون گفت که امیدوار است شورای شهر ادامه خواهد داد به عمل برای حفاظت از ساکنان در هفته پیش رو است.

“آن است که کامل نیست. ما قصد داریم به ادامه ملاقات و کار این چیز ها را,” او گفت:. “اما امشب ما در حال دادن مقدار زیادی از آرام برای افرادی که در حال مبارزه و بسیاری از اضطراب است.”

در سه شنبه شب به نظر می رسید او خوشحال بود با پیشرفت های که ساخته شده پس از.

“ما می خواستیم برای پر کردن شکاف” گفت: این پیشنهاد به گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی “و این فرمان می کند که.”

همکاران خود را پشت افتا به نظر می رسد به توافق برسند.

“این یک بازی بسیار مهم برای ما” Councilwoman مریم Zendejas گفت: “و غیره با تشکر از شما برای فکر کردن از همه کسانی که ممکن است بیمار باشد و یا ممکن است تحت تاثیر قرار.”

شهردار رابرت گارسیا نیز به اشتراک گذاشته شدند.

“افتخار می کنم که در ساحل طولانی در زمان بزرگ گام های رو به جلو امشب برای محافظت از کارگران و ارائه مرخصی استعلاجی او گفت:” در توییتر پس از رای. “من به دنبال به جلو به رای نهایی در این بسته های قانونی و امضای آنها را به قانون است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>