ساحل طولانی حرکت رو به جلو با روند مصالحه ممکن است اصلاحات پس از تظاهرات

ساحل طولانی رهبران در حال گوش دادن.

این پیام اعضای شورای ارسالی سه شنبه شب 9 ژوئن زمانی که آنها رای به حرکت به جلو با دو آیتم هایی که پیشنهاد شد در پاسخ به ده ها تن از تظاهرات که با باز شدن در شهر و در سراسر کشور طی هفته گذشته.

اولین مورد از عضو شورای رکس Richardson, پیشنهاد یک “عمومی روند مصالحه” است که شامل شهرستان قدردانی از “وجود و دیرینه اثرات سیستمیک نژاد پرستی در امریکا و در لانگ بیچ;” رسمی گوش دادن فرایند شنیدن در مورد نژادی و بی عدالتی و نابرابری نهفته اعضای جامعه; پیشنهاد سیاست و دیگر تغییرات بر اساس بازخورد جمع شده بودند; و شهرستان مدیر تام مودیکا معرفی کوتاه مدت, میان مدت و بلند مدت پیشنهاد به شورای شهر برای رسیدگی به این مسائل در لانگ بیچ.

آیتم دوم آورده شده توسط عضو شورای Al Austin خواسته مودیکا به بررسی تحقیقات اخیر توسط شهروند به پلیس شکایت کمیسیون و توصیه ممکن است اصلاحات به کمک کمیسیون نگه اداره پلیس پاسخگو در تلاش برای بهبود ارتباط آن با جامعه.

هر دو مورد پشتیبانی توسط ریچاردسون Austin و عضو شورای دی اندروز تنها سه آمریکایی های آفریقایی تبار در شورای شهر.

تظاهرات اخیر بودند موجب مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه.

ریچاردسون گفت: فلوید مرگ متمرکز در سراسر کشور توجه: چگونه “سیستم کج برابر سیاه زندگی سیاه و سفید بدن و این فرصت را برای جوامع به موفقیت است.”

ساحل طولانی او گفت: یک وظیفه مانند هر جامعه دیگر در کشور — به آدرس کسانی که بی عدالتی.

“ما نیاز به پاسخگویی به جامعه و ما نیاز به یک چارچوب قرار داده است که شورای شهر در یک موقعیت برای اقدام در جامع اصلاحات” گفت: “برای اطمینان از خود ما قوانین و شیوه های منعکس کننده ارزش های ما از ما زمان شهر است.”

ریچاردسون گفت: این مهم خواهد بود نه به عجله برای پیدا کردن سریع رفع اما برای گوش دادن به جامعه و اجازه می دهد راه حل برای افزایش ارگانیک را از طریق فرایند.

Austin در توصیه های خود را به منظور ارزیابی کار و نقش شهروند به پلیس شکایت کمیسیون ارائه شده مشابه راهنمایی.

Austin که به این کمیسیون منصوب شد در سال 2003 گفت: او آشنا شد و با کار درگیر — و در برخی از این محدودیت ها به قدرت خود. این کمیسیون نمی تواند برای مثال وادار یک افسر پلیس به ارائه یک بیانیه در مورد هر حادثه است.

“این CPCC اعتقاد من این است که یک ابزار مهم برای پاسخگویی و شفافیت وقتی که می آید به جامعه ما را به درگیری با پلیس و آن را نگه می دارد افسران پاسخگو,” او گفت:. “من مشتاقانه منتظر به بررسی اصلاحات ما می توانیم به CPCC بیشتر موثر است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de