ساحل طولانی حرکت رو به جلو با سیاست نیاز به جدید پروژه های مسکن شامل مقرون به صرفه واحد

توسعه دهندگان جدید پروژه های مسکن در ساحل طولانی خواهد شد به احتمال زیاد مورد نیاز شامل مقرون به صرفه واحد در طرح های خود را — و یا پرداخت هزینه معادل آن به مقرون به صرفه مسکن صندوق برای شهرستان.

این ساحل طولانی شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا در پنج شنبه, جولای 14 جلسه به حرکت به جلو با یک سیاست شناخته شده به عنوان inclusionary مسکن برای تحریک ساخت و ساز واحد مسکونی برای شهر کم درآمد ساکنان.

دادستان شهرستان خواهد شد پیش نویس یک فرمان تخمگذاری سیاست را به شورا در تاریخ بعد. طرح تایید شده توسط شورای شهر را به اثر Jan. 1, 2021.

تحت سیاست توسعه دهندگان جدید اجاره پروژه با حداقل 10 واحد را به کنار 11 درصد از این واحدها برای افراد با درآمد بسیار پایین خواهد بود که $56,300 یا کمتر برای چهار نفر خانواده است.

در پروژه های که برای مالکیت خانه مانند آپارتمانهای یا خانه و 10% را باید بگذاریم برای کسانی که با درآمد متوسط خواهد بود که $92,700 یا کمتر برای چهار نفر خانواده است.

اما کسانی که شرایط اعمال را به همه تحولات جدید مسکن در شهرستان.

دولت قانون ممنوع شهرستانها از اجرای inclusionary سیاست های مسکن اگر آنها مورد نیاز خواهد بود شدیدی به توسعه های جدید. از آنجا که ساحل طولانی کارکنان مجبور به مطالعه پتانسیل تاثیر سیاست های مختلف در ساخت و ساز جدید.

با کمک مشاوران و کارکنان شهرستان یافت می شود که بسیاری از ساخت و ساز جدید در این شهرستان در سال های اخیر ساخته شده است در مرکز شهر و midtown مناطق. در همه جا دیگری دیده است کمی در راه از مسکن جدید است.

پیشنهاد بخش ساحل طولانی را inclusionary سیاست مسکن که در شورای شهر تصویب شده در شنبه 14 ژوئیه سال 2020 است. (شهرستان)

از آنجا که گسترده نیاز به ترکیب مسکن مقرون به صرفه در مرکز شهر و midtown مناطق به احتمال زیاد نمی خواهد جلوگیری از توسعه آینده با توجه به کریستوفر Koontz معاون مدیر عمومی توسعه بخش خدمات.

اما در همه جا دیگری توسعه دهندگان اجاره پروژه فقط ملزم به تعیین 11 درصد از واحد به عنوان مقرون به صرفه اگر قانونی تصویب یا استثنا مانند یک منطقه تغییر لازم است.

اگر چه این فرمان آن است که اگر مورد تایید را به اثر Jan. 1, آن اجازه می دهد توسعه دهندگان سه فاز-در دوره ای که نیاز به یک درصد پایین تر از قیمت مناسب واحد در سال 2021 و 2022 قبل از برخورد به سطح نهایی — 11% برای اجاره پروژه ها و 10% برای مالکیت پروژه — در سال 2023.

بسیاری از افرادی که صحبت می کرد در نظر احساس و پیشنهاد سیاست ها نمی تواند به اندازه کافی دور.

السا تونگ تحقیقاتی و تحلیلگر سیاست برای مدت طولانی, ساحل, رو به جلو, با اشاره به توصیه های بخش عمومی به عنوان “redlining 2.0.”

“چه نوع از شهرستان ما می خواهیم برای آینده ؟ آیا ما می خواهیم ادغام و یا تفکیک? ورود و یا خروج? خانه و یا بی خانمانی?” او گفت:. “این شورا باید با اتخاذ یک نصب اجباری inclusionary سیاست با همان باعث شود که نیاز به توسعه های جدید در هر راهرو از شهرستان.”

اما از آنجا که این قانون دولت را نیاز است که چنین سیاستی نمی تواند جلوگیری از توسعه آینده این بخش از شهر باقی مانده در توصیه به شورای شهر تایید شده است.

“ما یک بحران بی خانمانی است که در حال حاضر در اینجا و در آستانه بدتر” Councilwoman جانین پیرس گفت. “ما می دانیم که ما باید یک نیاز بزرگ برای این فرصت وجود دارد و نیاز به منابع اضافی برای این کار است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>