ساحل طولانی حرکت رو به جلو با ایده برای باز کردن خیابان’ ابتکار

کسب و کار و عبور و مرور در ساحل طولانی ممکن است به زودی قادر به استفاده بهتر از برخی از این شهر و خیابان ها و پیاده روها و پارکینگ ها به عنوان مقامات در نظر بگیرید باز کردن آنها برای استفاده عمومی است.

شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا در آن پنج شنبه, مارس 19 جلسه به طور مستقیم شهر مدیر برای ایجاد یک “خیابان باز” طرحی است که در میان دیگر اهداف کمک به سرعت بخشیدن به روند بهبود اقتصادی برای کسب و کار اجازه می دهد آنها را برای خدمت به مشتریان بیشتر در فضاهای باز در حالی که هنوز هم بعد اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کوروناویروس.

در این جلسه کارکنان شهرستان به شورای یک ایده از آنچه که برنامه می تواند مانند نگاه. ساحل طولانی ترافیک مهندس کارل Hickman گفت: این پنل در مورد گزینه های مختلف برای کاهش ترافیک خودرو تا راه را برای کسب و کار و عبور و مرور همه از آن استفاده شود می تواند در انواع مختلف از خیابان.

خیابان های محله می تواند بسته به تمام وسایل نقلیه به جز ترافیک محلی ، شریانی خیابان ها می تواند تا حدی بسته با اجرای موقت جاده رژیم غذایی اجازه می دهد کسب و کار برای گسترش partway به جاده و لاغری پایین تعداد خطوط موجود به وسایل نقلیه است. عمده خیابان, در ضمن می تواند به طور کامل بسته به تمام ترافیک وسیله نقلیه به جز اورژانس استفاده کنید.

هر یک از این گزینه همراه با دیگر ایده ها می تواند اجرا در سراسر شهرستان در ساعات خاصی و یا روزهای خاصی از هفته.

بالاتر از همه Hickman گفت: این شهرستان که رویکرد این ایده با تاکید بر انعطاف پذیری که شامل ورودی از صاحبان کسب و کار و ساکنان به طور یکسان.

“این است و نه منحصر به فرد برای شهر,” او گفت: “اما من فکر می کنم ما می تواند به اندازه کافی انعطاف پذیر و انطباق و چیزهایی اتفاق می افتد.”

اعضای شورا موافقت کردند که انعطاف پذیری کلیدی خواهد بود.

“One-size-fits-all هرگز کار” Councilwoman Stacy Mungo گفت. هنوز “کامل بازگشایی می تواند حتی بزرگتر و بهتر با فرصت های شبیه به این.”

همراه با ارائه کردن خیابان ها و پیاده رو برای استفاده عمومی شهردار رابرت گارسیا گفت که او می خواهم برای دیدن خلاق استفاده از پارکینگ ها از جمله به طور بالقوه با استفاده از مرکز کنوانسیون بسیاری به میزبان درایو در فیلم.

گارسیا گفت که در حالی که بلند, ساحل, کارکنان باید آمد تا با ایده های است که می تواند در هر نقطه در شهر “این است که قطعا یک دستور به انجام آنها در همه جا.

“اما برای محله های شورای دفاتر و کسب و کار که مایل به همکاری با شهرستان برای ایجاد این فضاهای” او افزود: “باید آن را یک نوع از پروژه به پروژه بررسی است.”

اگر چه این مورد را شامل نمی شود یک جدول زمانی برای زمانی که ساحل طولانی باید پیاده سازی یک طرح گارسیا گفت که امیدوار است این شهر را “حرکت سریع” در ایده.

“من دوست دارم برای دیدن برخی از این محله دالان باز تا به زودی,” او گفت:.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>