ساحل طولانی وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و کیت مزارع ارائه مواد غذایی به جانبازان و سالمندان

اعضای وعده های غذایی بر روی چهار چرخ ساحلی ارائه مواد غذایی به سالمندان و جانبازان صبح جمعه, مارس 22.

سالمندان و جانبازان در حال ساکنان قرن روستاها در تجلیل cabrillo 27 هکتار پردیس در غرب ساحل طولانی فراهم می کند که مسکن برای افرادی که بی خانمان شده اند. مردمی از کیت مزارع سانتا باربارا شرکت متخصص در گیاهی جایگزین وعده غذایی می لرزد دوباره پیوست وعده های غذایی در Weels داوطلبان — فقط به عنوان آنها در اوایل ماه گذشته.

  • وعده های غذایی بر روی چهار چرخ داوطلب کوین Rieger, راست, ارائه یک وعده غذایی لوازم اصلاح و جایگزین وعده غذایی می لرزد به جانباز دونالد گارنر در قرن روستاها در ساحل طولانی در جمعه 22 مه سال 2020 است. این متفاوت است آخر هفته روز یادبود با توجه به COVID-19 همه گیر در جنوب کالیفرنیا اما کیت مزارع پیوست و با وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برای اطمینان از جانبازان به رسمیت شناخته شده و تغذیه می کند. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • Austin نور از کیت مزارع و فرانکو از وعده های غذایی بر روی چهار چرخ تحویل مواد غذایی, لوازم اصلاح و جایگزین وعده غذایی می لرزد به کلمبوس هرست در قرن روستاها در ساحل طولانی در جمعه 22 مه سال 2020 است. این متفاوت است آخر هفته روز یادبود با توجه به COVID-19 همه گیر در جنوب کالیفرنیا اما کیت مزارع پیوست و با وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برای اطمینان از جانبازان به رسمیت شناخته شده و تغذیه می کند. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • L-R کهنه سرباز ارتش تونی رجینا به همه خندیدن به عنوان Austin نور از کیت مزارع کوین Rieger و فرانکو از وعده های غذایی بر روی چهار چرخ تحویل او غذا لوازم اصلاح و جایگزین وعده غذایی می لرزد در ساحل طولانی در جمعه 22 مه سال 2020 است. این متفاوت است آخر هفته روز یادبود با توجه به COVID-19 همه گیر در جنوب کالیفرنیا اما کیت مزارع پیوست و با وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برای اطمینان از جانبازان به رسمیت شناخته شده و تغذیه می کند. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار منطقه در ماه مارس کیت مزارع متعهد به اهدای بیش از 100,000 می لرزد به مردم آسیب پذیر در سراسر جنوب کالیفرنیا.

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و کیت مزارع نمایندگان رفت و درب به درب جمعه ارائه وعده های غذایی و چت با برخی از تسهیلات 2000 نفر از ساکنان. اگر چه ماندن-صفحه اصلی سفارشات شروع به شل بسیاری از سالمندان که در معرض خطر علائم شدید باید آنها قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس باقی می ماند قرنطینه در خانه های خود. وعده های غذایی و همراه گپی بود مختصری درمان برای ساکنان به خصوص جانبازان — که نمی خواهد به جشن آخر هفته روز یادبود مانند آنها معمولا.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>