ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا مارس 9 روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد در این پیام روز شنبه, مه 9 بروز رسانی در شهرستان وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

این آخر هفته آغاز می شود ما تدریجی بازگشایی در ساحل طولانی و آنچه که در یک آخر هفته کامل برای آن است. روز مادر زمان زیادی به شروع این فصل جدید و حتی اگر ما نمی تواند همه با مادران ما, من می دانم, ساحل طولانی می تواند یک روز مادر بزرگ. بیایید این آخر هفته واقعا ویژه برای مادران ما و برای مادران در سراسر جامعه ما است.

من می دانم آن را سخت بودن جدا از ما خانواده و همچنین بسیار چالش برانگیز برای پدر و مادر با بچه ها در خانه در حال حاضر. بسیاری از مادران هنوز در حال کار و دستکاری اشتغال با بچه های مدرسه در منزل و مدیریت همه چیز در رفتن در حال حاضر آسان نیست! پدر و مادر انجام این قهرمانان گمنام.

مادران از ساحل طولانی به خصوص کسانی که کار ضروری در شغل در حال حاضر شایسته ایستاده اند.

آنها قادر نخواهد بود برای به دست آوردن یکی از این آخر هفته اما خبر خوب وجود دارد: شما می توانید ارسال و مادر برخی از گل. گل اجازه داده شد برای بازگشایی, برای منظقه وانت جمعه شروع و بازگشایی در زمان برای روز مادر نه تنها خبر خوب برای مادر این نیز نشانه ای از امید برای اقتصاد ما به گل باز در زمان خود را برای یکی از بزرگترین روز سال و فقط در زمان برای فصل فارغ التحصیلی.

شما همچنین می توانید یک وعده غذایی و یا برخی از شیرینی تحویل به مادر یا مادر بزرگ از یکی از بسیاری از رستوران ها برای وانت و تحویل در لانگ بیچ.

شاید مهم تر از گل یا وعده های غذایی و یا شکلات ما کلمات قدردانی و سپاس. به تمام مادران در ساحل, با تشکر از شما برای همه چیز شما را انجام دهد.

آن را قطعا ایده آل نیست. زوم برای مادر فقط همان یک پیک نیک در پارک و یا یک شام در خانه دوران کودکی خود را. اما این روز مادر هنوز هم می تواند یک زمان از امید, جشن و تجلیل از زنان آورده است که همه ما به این جهان است. بیایید کمک به تمام مادران ساحل طولانی احساس دیده می شود پشتیبانی می کند و عاشق این آخر هفته.

مثل همه شما من واقعا می خواهم برای رفتن به دیدار مادر من. من می دانم که ما همه می خواهم به ما مادر و مادربزرگ های ما—به صبحانه صرف بازدید روز و البته به مادر یک آغوش بزرگ.

اگر چه ما نمی تواند انجام دهد که در این زمان به این دلیل که ما در حال حفاظت از سلامت جامعه ما به خصوص کسانی که بیشتر در معرض خطر که شامل بسیاری از بزرگان ما. حتی اگر ما نمی تواند ما را ببینید خانواده در فرد ما هنوز هم می تواند جشن افتخار ما مادران و مطمئن شوید که یکشنبه یک روز ویژه برای مادران در سراسر جامعه ما است.

روز مادر مبارک به همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>