ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا مارس 8 به روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد این پیام در جمعه, مه 8 یک به روز رسانی در این شهر وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

خبر خوب: از جمعه, مه 8, ساحل طولانی اجازه خواهد داد که غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی با اصلاح عملیات و مناسب مطابق با اصول بهداشتی و فیزیکی فاصله پروتکل های در محل برای بازگشایی, برای تحویل و منظقه وانت تنها. این است که در تراز با بازگشایی مسیرهای تعیین شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

تصمیم گیری های ما به آرامی بازگشایی اقتصاد ما در دولت دستورالعمل شاخص های سلامت و داده ها. من امیدوار هستم با جامعه حمایت و همکاری ما ادامه خواهد داد برای سالم ماندن و جسمی فاصله.مسیرهای پیاده روی و پارکینگ خود را در حال حاضر نیز بازگشایی شد و دوره های گلف و نمایندگی خودرو نمایشگاه که پایبند به دستورالعمل های این شهر از جمله مناسب مطابق با اصول بهداشتی و فیزیکی فاصله پروتکل در محل نیز بازگشایی شده است.

اگر شما استفاده از یک دنباله شما نیاز به ادامه به حفظ شش پا فاصله فیزیکی با افرادی که اعضای خانواده خود را و اجتناب از مناطق شلوغ. یک ماسک مورد نیاز است در حالی که پیاده روی مگر اینکه شما در تماس نزدیک با دیگران است.

غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی مجاز به بازگشایی شامل, اما نه محدود به, کتاب فروشی, طلا و جواهر, فروشگاه اسباب بازی, فروشگاه, فروشگاه لباس, کفش, فروشگاه های خانه و مبلمان فروشگاه های لوازم ورزشی فروشگاه عتیقه فروشی, فروشگاه, فروشگاه های موسیقی و فقط در زمان برای مادران’ روز گل. این فروشندگان باید به دنبال این دستورالعمل ها به منظور باز کردن:

  • ارائه منظقه وانت و یا تحویل تنها
  • پیاده سازی یک خرده فروشی فیزیکی فاصله پروتکل قبل از بازگشایی
  • منع از ورود مشتریان
  • اطمینان از مناسب-از-راه و/یا آمریکایی های معلول (ADA) دسترسی در پیاده رو و مناطق اطراف آن در طول وانت بلامانع است

خرده فروشان نیز باید اولویت بندی کارگر و مشتری ایمنی از جمله:

  • ارائه پوشش صورت و دستکش به کارگران آموزش کارکنان خود استفاده کنید و نیاز به پوشش صورت در طول وانت و تحویل
  • نیاز به و اجازه می دهد زمان کافی برای کارکنان به شستشو و یا اصول بهداشتی دست های خود را حداقل هر 30 دقیقه و یا به عنوان مورد نیاز اگر دستکش های ارائه شده
  • نیاز مشتریان به سایش پوشش صورت در طول وانت
  • تشویق پرداخت از طریق تلفن و یا آنلاین در پیش از وانت
  • و تامین امنیت کافی و یا نیروی انسانی برای مدیریت جمعیت و جلوگیری از صف های طولانی.

گلف نیز ممکن است باز اما اول باید پیاده سازی بهداشت و فیزیکی فاصله پروتکل که شامل اولویت کارگر و مشتری ایمنی. Clubhouses بسته باقی خواهد ماند و طرفدار مغازه ها باز ممکن است برای منظقه وانت تنها. رستوران ها و امتیازات را ممکن است برای بایگانی اطلاعات تنها.

ما پیش بینی شهرستان های گلف را بازگشایی در روز شنبه, مه 9 از جمله تفریح پارک Heartwell پارک Skylinks و زرخیز پارک.

روز شنبه, مارس 11 اضافی و فرصت های تفریحی را بازگشایی برای عموم ارائه فیزیکی فاصله اقدامات به شدت پایبند به. این شامل ساحل پیاده رو و مسیرهای دوچرخه سواری, تنیس, مراکز و پارکینگ مجاور به پارک. بسیار شبیه به گلف, تنیس, مراکز نیز ممکن است باز اما اول باید پیاده سازی بهداشت و فیزیکی فاصله پروتکل هایی است که اولویت بندی کارگر و مشتری ایمنی. طرفدار مغازه ها باز ممکن است برای منظقه وانت تنها و رستوران ها و امتیازات را ممکن است برای بایگانی اطلاعات تنها.

سواحل و ساحل پارکینگ بسته باقی می ماند. تجمع در پارک ها و سواحل هنوز هم مجاز نیست.

همه موجود و آینده اصلاحات مربوط به بهداشت شهرستان افسر را امن تر در خانه سفارش پیش از این مجموعه به پایان می رسد مارس 15 باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی و یا اصلاح.

ما ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر پیشرفت ما و به دنبال مشاوره از ما کارشناسان بهداشت هماهنگی با دولت و شهرستان سفارشات. و من ادامه خواهد داد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات من باید با شما در هر مرحله از راه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>