ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا مارس 7 به روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد این پیام در پنج شنبه, مه 7 به روز رسانی در این شهر وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

با تشکر از کار سخت و تخصص بهداشت عمومی ما رهبران و همکاری و فداکاری از جمله کمک به شما در تکمیل ما توسعه اقتصادی, بررسی, ساحل طولانی است که قادر به شروع انتقال به مرحله 2 از ما بازگشایی. در حالی که ما هنوز یک راه برای رفتن بیشتر قبل از بازگشایی, این خبر بسیار خوبی است.

ما خود را متعهد به تصمیم گیری مبتنی بر اطلاعات و علم; ما همچنین شنیده صدای بلند و واضح از کارگران و ساکنان و صاحبان کسب و کار در لانگ بیچ جامعه: هر کس می خواهد این فرصت را به صرف زمان در خارج از منزل. ما دیدم که منعکس شده در حدیثى از توسعه اقتصادی بررسی شد که در پایان بیش از 15000 نفر در شهرستان ما است. کارگران ساکنان و صاحبان کسب و کار به طور یکسان همه را انتخاب کرد همان سه دسته از فعالیت های آنها می خواهم برای دیدن بازگشایی: تفریحات سواحل و پارک ها — و ما این را به قلب است.

شروع جمعه, مه 8, ساحل طولانی اجازه خواهد داد که گل, ابزار جنسی, فروشگاه, فروشی, لباس, فروشگاه موسیقی, فروشگاه, فروشگاه های ورزشی خوب به عنوان به خوبی به عنوان مشابه دیگر کسب و کارهای کوچک برای بازگشایی, برای منظقه وانت تنها. کسب و کار می تواند تنها در صورتی که فاصله فیزیکی و بهداشت برنامه در محل برای نگه داشتن مشتریان و کارکنان امن است. مسیرهای پیاده روی گلف و نمایندگی خودرو نمایشگاه را نیز بازگشایی با اصلاح طرح حمایت فیزیکی فاصله.

علاوه بر این از آنجا که سلامت ما داده ها را نشان می دهد مورد کاهش نرخ و بستری شدن در بیمارستان و از آنجا که جامعه به اشتراک گذاشته شده از جمله منافع قوی در بازگشایی فضاهای باز در سراسر شهر در دوشنبه, مه 11 ما باز خواهد شد ساحل دوچرخه و مسیرهای پیاده, زمین تنیس, تیراندازی با کمان دیسک-گلف و پارک پارکینگ تا زمانی که مردمی می تواند به حفظ فیزیکی مناسب فاصله. ساحل پارکینگ و سواحل باقی خواهد ماند و در این زمان بسته شده.

مهم است به یاد داشته باشید ما تنها در نظر گرفتن این مراحل را چون داده های ما نشان می دهد ما آماده هستند و ما خواهد شد به طور مداوم دوباره ارزیابی داده ها در این روز آمده است. اگر ما دیدن خوشه در بستری جدید موارد—به ویژه در مرگ و میر—ما خواهد بود و بازبینی نیاز به گام به عقب برای ما سختگیرانه تر و امن تر در خانه ، در حال حاضر این است که به وضوح چیزی است که ما نمی خواهید به انجام. گفت: من بارها و بارها من فکر می کنم آن می تواند ویرانگر به اقتصاد ما اگر ما به هر گام رو به عقب. اما من همچنین گفت: ما نمی خواهد قربانی زندگی انسان در روند بازگشایی ساحل طولانی و من باقی می ماند متعهد به اولویت سلامت جامعه است.

بنابراین آن است که با خوش بینی بسیار است که من مشتاقانه منتظر تدریجی بازگشایی بلند, ساحل, اقتصاد و فضاهای عمومی در روزها و هفته آمده است. من هم از همه می خواهیم در جامعه ما به ادامه انجام بخشی خود را به احترام فیزیکی, فاصله, بنابراین ما می تواند همچنان این مسیر رو به جلو نگه دارید ضروری کارگران و جامعه ما امن و شروع جاده به تعمیر شگفت انگیز ما بلند, ساحل, اقتصاد و کسب و کارهای محلی ما خیلی دوست دارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>