ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا ممکن است 3 روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد در این ارسال در یکشنبه, مه 3 به روز رسانی در این شهر وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

به زودی, ساحل طولانی ممکن است شروع آن تدریجی بازگشایی. با چند مورد استثنا جامعه ما شده است بسیار تعاونی و بیمار است. ما همه مشتاق دیدار دوستان و خانواده ما مورد علاقه مغازه ها و رستوران ها و پارک ها و سواحل است. صاحبان کسب و کار نیاز به باز کردن درهای خود را و کارکنان نیاز به یک چک. ما نمی توانیم مثل این برای همیشه لطفا برای و خوشبختانه ما در حال حرکت در مسیر درست است.

زمانی که ما بازگشایی, ما نیاز به انجام آن را به دقت در مراحل اطمینان حاصل شود ما پایان ندارد تا حق بازگشت که در آن ما شروع—با غرق بيمارستان و موارد افزایش بیش از حد سریع است. ما نیاز به برنامه ریزی به صورت هوشمند تدریجی بازگشایی و این چیزی است که ما انجام شده است.

ما بهبود اقتصادی گروه مشورتی رهبری سلف من شهردار باب فاستر شده است در جلسه به منظور توسعه برنامه های دقیق برای امن بازگشایی کسب و کار ما. مهمان نوازی بازیابی نیروی کار نیز برگزار نگاه کنید که چگونه ما می توانید هتل ها و کنوانسیون های کسب و کار به عملیات. و سلامت ما تیم که منجر به بحث در مورد چگونه برای محافظت از جامعه و رفتن به جلو.

خود را قربانی حمایت کرده اند ما تلاش برای نگه داشتن ما منحنی مسطح است, اما آن را هنوز هم یک کمی بیش از حد به زودی به می دانم که چگونه به خوبی انجام داده ایم. تا کنون به نظر می رسد خوب است اما تا چند روز آینده بسیار مهم خواهد بود در ارزیابی چقدر موفق بوده ایم.

هنگامی که ما فراموش بازگشایی این مهم است که به درک ما نمی بازگشایی همه در یک بار. برخی از کسب و کار و فعالیت های دیگر را به عقب بر گردیم به حالت عادی. اجتماعات بزرگ و همچنین به عنوان کسب و کار است که شامل تماس نزدیک بین مردم هستند در معرض خطر بالاتر و از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از ما با دیدن آن باز کردن.

در حالی که من می دانم این روند کندتر ممکن است خسته کننده این است که راه های هوشمند به ادامه. باز کردن همه در یک بار بدون هر گونه طرح ایجاد یک خطر بسیار زیادی از لغو همه ما سخت کار می کنند. در نظر گرفتن زمان مورد نیاز برای برنامه ریزی عاقلانه است که مسئول تنها راه برای بازگشت به چیزی شبیه به حالت عادی.

هنگامی که ما شروع به بازگشایی ما ادامه خواهد داد برای نظارت جامعه ما سلامت و اگر ما شروع به دیدن مربوط به افزایش موارد و یا بستری شدن در بیمارستان ممکن است ما را به بازگشت به یک مرحله قبل بستن تا حدی دوباره برای محافظت از بیمارستان ظرفیت و سلامت جامعه است.

اگر روند فعلی ادامه یابد ما نزدیک به محدود دهانه و بسیار متفاوت مدل های کسب و کار. من می خواهم برای تشکر از هر کس که در جامعه ما خود را برای پشتیبانی و من به ویژه می خواهم برای تشکر از ما در خط مقدم بهداشت و درمان کارگران ما بهبود اقتصادی مشورتی تیم ما مواد غذایی و حمل و نقل کارگران و پرسنل امنیت عمومی که در خارج وجود دارد هر روز ما را امن نگه داشتن.

ما در حال گرفتن از طریق این با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>