ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا مارس 23 روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد در این پیام روز شنبه, مارس 23 به روز رسانی در این شهر وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

همانطور که ما در ادامه به پیشرفت های خوبی حاوی بحران بهداشت و درمان ما نیز در تلاش برای مقابله با چالش های اقتصادی است. من تا حد زیادی قدردانی از تلاش شورای شهر برای کمک به محافظت از آسیب پذیر ترین در جامعه ما و به مراقبت از افرادی که در حال مبارزه.

در اوایل ماه مارس در این شورا به تصویب رسید یک مهلت قانونی برای اخراج به دلیل عدم پرداخت اجاره داد و مستاجر تحت تاثیر این بیماری همه گیر تا ماه نوامبر به پرداخت خود را در آوریل و مه اجاره اگر آنها نمی تواند پرداخت در زمان. که کار درست را انجام دهید اما به عنوان بحران همچنان ادامه دارد و اقتصاد دچار مشخص شد ما نیاز به کار بیشتر.

این هفته شورا به تصویب اولیه برای گسترش اخراج توقف در لانگ بیچ. نهایی فرمان شنیده خواهد شد توسط شورای اسلامی روز سه شنبه.

تحت سیاست جدید علاوه بر اینکه قادر به تسلیم آوریل و مه اجاره مسکونی و برخی از مستاجران تجاری نیز قادر به تسلیم مورد اجاره برای اضافی 60 روز تا 31 ژوئیه سال 2020 و به جای داشتن تا ماه نوامبر به پرداخت آنها می خواهم که یک سال کامل—تا ژوئیه 31, 2021. بدون هزینه های اواخر و یا علاقه به شارژ می شود.

اگر شما نیاز به تسلیم در اجاره خود را, شما نیاز به اطلاع صاحب خانه خود را در نوشتن و ارائه آنها را به برخی از اسناد و مدارک نشان میدهد که چگونه شما را تحت تاثیر قرار شده coronavirus یا اقتصادی تعطیل.

ما می دانیم که نه تنها مستاجرها اما مالکان و صاحبان کسب و کار نیز با چالش رو به رو است و ما همچنان به کار بر روی راه حل هر دو به صورت محلی و با همکاری county, دولت فدرال و مقامات.

هر کسی که نیاز به کمک به هر دلیلی می توانید به برنامه هایی که توسط گروه های اجتماعی تامین می شود را Coronavirus صندوق امداد و ببینید اگر آنها واجد شرایط هستند. که صندوق مدیریت را در جامعه پایه و اساس و توزیع به محلی غیر انتفاعی کار برای حمایت از ساحل طولانی ساکنان اقتصادی متاثر از بحران بهداشت و درمان. اطلاعات بیشتر در مورد کسانی که برجسته سازمان را می توان در جامعه پایه و اساس وب سایت در: longbeachcf.org/giveandreceive.

توسط تعویق انداختن اجاره و مستاجر زمان به پرداخت ما در حال کار برای رسیدگی به برخی از مهم ترین چالش های اقتصادی رو به ساحل طولانی ساکنان. این خواهد بود که در دراز مدت تلاش و ماه های آینده خواهد بود هنوز به چالش کشیدن. اما اگر ما با هم کار کنند من می دانم که ما می تواند مقابله با این مشکلات اقتصادی با استفاده از همان هوشمند ایالات پاسخ ما استفاده کرده اند در طول این بحران بهداشتی. من می دانم که ما را از این طریق دریافت کنید با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de