ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا مارس 19 به روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد در این پیام بر روی پنج شنبه, مارس 19 به روز رسانی در این شهر وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

بیش از دو دهه گذشته به عنوان اینترنت تبدیل شده است یک بخش ضروری از زندگی روزمره دیجیتال دسترسی و حقوق صاحبان سهام تبدیل شده است یکی از مهم ترین مسائل دولت ها صورت می شود.

که هرگز بیشتر آشکار از بیش از دو ماه گذشته زمانی که دسترسی دیجیتال تبدیل شد و حتی بیشتر بسیار مهم برای همه است. بچه ها در حال گرفتن کلاس در خانه بسیاری از مردم در حال کار از راه دور و البته ما زندگی اجتماعی شده اند تا حد زیادی کاهش می یابد به هر آنچه که ما می توانید مدیریت با صفحه نمایش و صفحه کلید است.

متاسفانه بسیاری از خانواده ها در حال تلاش برای تعامل در آموزش از راه دور حفظ اشتغال از صفحه اصلی و دسترسی به مراقبت های پزشکی با توجه به ضعیف سرویس اینترنت و یا هیچ در تمام. این درست است که در بسیاری از کمترین درآمد محله در سراسر کشور از جمله کالیفرنیا.

ساحل طولانی کار کرده است در افزایش دیجیتال عدالت در طول چند سال گذشته از جمله ایجاد یک وقت دیجیتال سهام موقعیت نقشه برداری ساکنان به ارزیابی نیاز و ارائه آموزش در مورد منابع محلی در حال گسترش کتابخانه ها ” گزینه های دیجیتال و آغاز زمینه سازی برای نصب شبکه فیبر زیرساخت ها است. این تلاش ها موفق به کسب جوایز برای شهر ما افتخار ما دستاوردهای اما ما باید کار بیشتری انجام دهید و ما آن را به تنهایی ندارند.

به همین دلیل در هفته گذشته من پیوست 10 دیگر شهرداران از 11 کالیفرنیا شهرستانها در نوشتن یک نامه سرگشاده به رهبران شش تا از بزرگترین ارائه دهندگان اینترنت در کشور — AT&T, منشور, Comcast NBCUniversal مرزی کاکس و T-Mobile برای درخواست پشتیبانی خود را در حصول اطمینان از دسترسی مداوم به آسیب پذیر ترین خانواده ها.

بحران بهداشت و درمان در معرض شکاف در دسترسی به اینترنت هرگز مانند قبل و به آدرس این که ما خواسته ایم بزرگ شش دهندگان به:

  • تمدید موقت از خدمات رایگان حداقل از طریق جولای 21
  • گسترش واجد شرایط بودن برای مشتریان موجود
  • شامل تمام خانواده ها با دانش آموزان در مدارس با درصد زیادی از دانش آموزان که واجد شرایط برای برنامه ناهار مدرسه ملی
  • اجازه می دهد تا چندین خانوار در یک آدرس به ثبت نام
  • حذف موانع به ثبت نام توسط غربالگری تمام مشتریان افزایش کارکنان و گزینه های زبان و قرار دادن یک توقف به عمل upselling کم درآمد مشتریان

این معقول هستند درخواست می کند که آدرس شیوه که ناعادلانه با دقت اشاره کردن خانواده ها در حال حاضر در حال مبارزه. آن دسته از خانواده هایی که نیاز به این گزینه. ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها همچنان به سرویس اینترنت به طوری که آنها می توانید کار مطالعه و دسترسی به منابع موجود در جامعه.

من می خواهم برای تشکر از همکاران من در 10 دیگر شهرهای بزرگ برای خود رهبری و همکاری, و من می خواهم برای تشکر از ارائه دهندگان اینترنت برای اقامت آنها ساخته شده تا کنون است.

اینترنت به همان اندازه به عنوان بخشی از ما, اقتصادی, سیاسی, آموزشی و اجتماعی, زندگی به عنوان جاده های تلفن و دانشگاه و همه باید دسترسی برابر به آن است. من ادامه خواهد داد به کار به گسترش دسترسی به اینترنت در کالیفرنیا نه تنها در طول این بحران اما به طور دائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net