ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا May 14 به روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد در این پیام روز شنبه, مارس 14 به روز رسانی در این شهر وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

ممنون میشم امروز به جامعه که در حال کار سخت به نگه داشتن ما بستری شدن در بیمارستان و تخت ما بازگشایی برنامه امن است.

نیز وجود دارد برخی از اطلاعات غلط و سوال در این شهرستان دریافت که من قصد دارم برای روشن شدن. واقعیت و حقیقت در یک بیماری همه گیر در حال حیاتی برای مبارزه با این ویروس بنابراین در اینجا برخی از:

1. ساحل طولانی در حال حاضر بازگشایی تمام خرده فروشی و نمای کسب و کار است که از نظر قانونی مجاز و تحت قوانین ایالتی. بسیاری از مردمی به عنوان مثال می خواهید ما را برای باز کردن رستوران ها و مغازه سلمانی فردا. من درک می کنم که پس از آن ویرانگر به صاحبان و کارگران است. اما ما نمی توانیم. آن را مجاز و تحت قوانین ایالتی. هنگامی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد مرحله بعدی از دهانه—تنها پس از آن می توانید با ما در شاخص های سلامت و آغاز بازگشایی.

2. بله خود ما در وزارت بهداشت است اما دولت بهداشت و درمان سفارشات جایگزین ما شهرستان و هر شهرستان سفارشات. به سادگی قرار داده و ما نمی توانیم حرکت سریع تر از دولت اجازه می دهد تا.

3. بله دولت تسریع پیگیری برای بازگشایی رستوران ها به سرعت بیشتر—این است که برنامه تنظیم شد و توسط فرماندار برای مناطق روستایی شهرستان با کمی به هیچ مرگ و میر و موارد. ساحل طولانی واجد شرایط نیست. لس آنجلس واجد شرایط نیست. نارنجی شهرستان واجد شرایط نیست. بنابراین به جای ما با استفاده از پایه های بهداشتی دولتی و به منظور هدایت. به منظور اجازه می دهد تا به صورت خرده فروشی منظقه وانت و برخی از تفریح و سرگرمی—که هر دو ما در حال انجام است.

4. ساحل طولانی است که در حال حاضر در مرحله دو. ما می توانیم بیشتر در خرده فروشی و یا رستوران ها تا یک) دولت تغییر آن سلامت نظم و ب) ما شاخص سلامت صاف باقی می ماند و با هیچ خوشه های بزرگ.

5. بازگشایی تصمیم گیری در یک مرحله ساخته شده با توصیه های پزشکان و مقامات بهداشتی. ما با مقامات محلی صحبت روزانه با L. A. کانتی در ایالت کالیفرنیا و CDC کارشناسان و دانشمندان است.

6. ما کار مثبت در روابط با رژیم صهیونیستی است. Newsom, شهردار اریک Garcetti, the L. A. هیئت مدیره شهرستان سرپرستان و رهبران در اورنج کانتی یک چیز فوق العاده است و کمک به ما در حفظ شهر ما امن است. من در ارتباط مستمر با همه آنها به خاطر آنچه اتفاق می افتد در L. A. و نارنجی شهرستانهای تاثیر ساحل طولانی و بالعکس.

حقایق مهم است. علم مهم است. اگر شما یک سوال در مورد هر چیزی که من در بالا نوشته شده احساس رایگان را از ما بخواهید.

با تشکر از شما و رفتن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>